Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnák új, nem ilyen...

Hogyan tudnák új, nem ilyen barátokat szerezni? 18/f

Figyelt kérdés

Falun élek, kis falu. Van itt 6 barátom, kb ennyi az összes korombeli fiatal itt.

Évek óta jóban vagyunk, de az a gond, hogy ők soha sehová nem akarnak menni, minden hétvégén mindenki otthon ül és kockul.


Az egyik barátunk elköltözött, ő volt aki összetarotta a bandát. Minden hétvégén kirángatott mindenkit, mindig jól éreztük magunkat. Ő hajlandó volt könyörögni a többieknek, hogy jöjjenek ki, de én ezt nem fogom.

Akárhányszor felhívom, hogy menjünk ki, mondjuk ma este is akkor azt mondják hogy "á most nincs kedvem, hideg van, fúj a szél...".

Ezzel én végeztem is, feladtam hogy menjünk valahová.

De én nem akarok hétvégente otthon ülni, menni szeretnék valahová a haverokkal, szórakozni.


Hogyan tudnék új barátokat szerezni, akikkel jól érezhetném magam, eljárhatnánk szórakozni?



2018. nov. 10. 19:27
 1/5 anonim válasza:
0%
Szőke Alex?😁😂
2018. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az meg ki? :D
2018. nov. 10. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2018. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz.
2018. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1. Vagyok 😀 bocsi, totál azt hittem te vagy😊😅am én is így vagyok az isten háta mögött lakom 2fel 😂 csak nekem nincsenek itt haverok . . 17l
2018. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!