Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm megváltozott, mit...

A barátnőm megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 7 éve ismerjük egymást és pár éve még legjobb barátok voltunk. De mai napra már megváltozott és egyszerűen nem ismerem meg azt akit 7 éve ismertem es hianyzik azaz éne. Volt az elmúlt hetekben sok összekapásunk amikbe általaba mindig én jöttem ki rosszul mert amikor "vitázni" kell akkor mindig szűkszavú leszek hirtelen. És hat a valtozasa okai lehetnek mondjuk a barátja (akit csak képen láttam élőbe sosem) vagy akár a sok internetes baratja akiket szintén nem láttam élőbe es mindig csak beszel roluk es neha csak azt hiszem hogy kitalalja oket, ja es persze a fiuk akiket tobbre értekel mint minket akik probalunk segiteni neki es tamogatni es nap mint nap hallgatni a problemait mig a fiuk sz@rnak ra ilyen téren.Sokak mondjak rajtam kivul hogy megvaltozott. És a változást úgy értem hogy mindig mindenhol kulonbozni akar mindenkitol (kulonleges akar lenni es ezt ugy jatssza el hogyha én x állítast mondok akkor ő mindig minden formaban az ellentetet mikozben par eve egyetértett velem) Szerintem mára már semmi kiemelkedo nincs benne, olyan mint egy atlagos lany. Es nem olyan téren értem a fiukat hogy odavannak erte mert nem szep csaj. De ti mit tennétek a helyemben?

16/L



2018. nov. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki változik, ahogy te is.
2018. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóval kell egyetértsek. Feltételezem nagyjából veled egykorú, ebben a korban rengeteget változnak az emberek. Van, aki jobb, van, aki rosszabb irányba és vannak, akik csak szimplán változnak.

Nekem is voltak korábban olyan emberek az életemben, akik megváltoztak és már nem tartjuk a kapcsolatot, pedig anno barátként tekintettünk a másikra. Ez sajnos vagy nem sajnos, de ilyen.

Akármennyire is rossz, de én is változtam és én is hanyagoltam már el másokat, mert másabb lettem, másokkal jobban éreztem magam, így megromlott a viszonyunk. Itt már csak az a kérdés, hogy ezt az ember hogyan teszi és a másik hogyan reagálja le.

Próbálj meg vele beszélni erről. S, ha nem megy, akkor ne erőltesd, váljatok el békésen. Ha hiányozni fogtok egymásnak, akkor újra visszataláltok egymáshoz. Ha nem, akkor legalább tudod, hogy csak vesztegetted volna az időd.

Az élet nehéz és bonyolult.

Ha fontos neked, akkor próbáld megoldani a problémát, de ne tegyél bele többet, mint amit ő és a kapcsolatotok érdemel.


Minden ember beleesik abba a hibába élete során, hogy olyan emberekre pazarolja az idejét, akikre nem kéne. Ezt kell minél előbb felismerni.

2018. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a kor, valtoztok. Ő arra te erre. Ezért nem hiszek az élethosszig tartó barátságokban, mert az ember mindig változik. Én akkor viselkedtem hasonlóan, amikor az adott baratomon úgymond túlnőttem, nem volt már közös téma és csak mergeztuk egymást a megnemertettsegunkkel. Amikor ezt észrevettem, megszakítottam a kapcsolatot. Lépj túl te is, lesz más barátod.
2018. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!