Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sose hittem volna ,hogy idáig fajul a dolog ,hogy tanácsot kelljen kérjek itt ilyen témában.. ,de muszáj kiadnom magamból a dolgokat.

Mindig is egy kiközösített gyerek voltam az iskolában.

1 normális barátságom volt akkoriban mint legjobb barát és mivel elkerültünk egymástól messze ezért egyedül maradtam...

Gimiben már voltak olyan emberek akikkel a mai napig jóban vagyok ,de mindjárt jön a lényeg.

Egyszerűen senki sehová nem hív le se szarnak... mindig én rohangálok mindenki után... és persze amikor kell segítség (fuvar,pénzbeli segítség) akkor naná ,hogy fontos leszek hirtelen...

Most a barátnőm tartja bennem a lelket egyedül..

És még barátnőmet se tudták elfogadni.. kritizálták ahol lehet...

Most tényleg ezt érdemlem?

Minden nap ez van a fejemben és ölöm magam lelkileg,hogy igen ez a valóság és egyedül fogok megrohadni barátok nélkül..

És már lassan oda jutok ,hogy kezdek kételkedni az emberekben és nem bízni bennük...

Mi a véleményetek erről?

Ennyire hibás lennék?

Értelmes válaszokat illetve tanácsokat kérnék tőletek!

(Trollok légyszíves most az egyszer ne... nagyon frusztrált állapotban vagyok ezek miatt.)

20/F



2018. nov. 14. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és voltak sulin kívül is barátaim ,de azok is szintén szarnak rám és volt olyan azok közül ,akik "barátnak" titulálták magukat ,de úgy átvertek és megaláztak lelkileg mint a sicc.

Undorítóak voltak és velük azóta se vagyok beszélő viszonyba.

2018. nov. 14. 22:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Van barátnőd, de még is szenvedsz.

A helyzeted 100%-ban egyezik az enyémmel, így remélhetőleg tudok segíteni.


20 éves vagy, előtted az élet.

Minek olyan barátok akiknek csak akkor kellesz ha pénz vagy segítség kell.

Hanyagold őket, ilyen barátokra nincs szükséged. Kérnek pénzt, ne adj nekik, mennjenek el dolgozni vagy osztják be a pénzüket vagy egyszerűen a szemükbe megmondod, hogy én csak akkor kellek ha pénz kell? Na ezért se kapsz. Én ezt tettem.


Ittvan a barátnőd és a lényeg az, hogy te elfogadtad, csak ez számít.

A barátnőddel elmehettek programokra ahol lehet ismerkedni, hidd el rengeteg programon lehet ismerkedni.


Tudom, hogy nem könnyű ez az egész, de az az hogy a barátok nem jönnek maguktól, hiába írják azt sokan hogy a barátok maguktól jönnek és ne görcsölj rá. De a mai világba semmi sem nincs ingyen.

Tenni kell azért, hogy legyenek barátaid.

Gondolom a barátnőd sem kopogtatott be az ajtódon, hogy Szia! Leszel a pasim? :D


Most itt a barátnőd ő hatalmas támasz neked. Ketten mindent meglehet oldani.


Nekem nem rég lett vége egy kapcsolatomnak ami megviselt lelkileg és barátok nélkül nehéz a feldolgozás, de ami nem öl meg az megerősít.


Ha egynap lesz egy normális munkám ahol jól fizetnek akkor beutazom Magyarországot.(Külföldi vagyok)

Ha szeretsz utazni az is egy előny, mert az út során meglehet ismerni embereket.


Sok sikert!

2018. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ÁZÍRT MÉRT JÓSHI BÚRÁT NEÖM SZÖRÖT
2018. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 2

Köszönöm szépen a segítőkész választ!

Csak félek ,hogy a programokon is ha vannak ,akkor az emberek ellöknek maguktól és nem akarnak ismerkedni velem.. (esetek 100%nál így volt).

Én sose voltam diszkó bolond és buli őrült szóval nehézkes így.

És szerintem nem is találnék barátokat olyan könnyen a mai világban.

20 éves vagyok ,de látom ,hogy nincs sok esélyem..

2018. nov. 15. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

4# Én meg 19 éves és?

Előttem az élet, eddig is rengeteg emberrel ismerkedtem meg, csak a távolság nagy akádaly.


Na igen, eléggé szánalmas szerintem ha a bulizás abból áll, hogy annyira le idd magad, hogy saját illetve mások hányásában kellj fel.

Szórakozóhely is azért van, hogy szórakozz, de vannak és lesznek olyanok akiknek full piálás és a berugás a szórakozás.


Biztos, hogy van saját érdeklődési köröd ott próbálkozz.

Vagy biztos vann hobbid.


Hát sajnos az emberek elítélnek másokat, pedig nem ismernek de már is itélkeznek.

2018. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van barátnőd és ez a lényeg. Ez legyen most a fontos, hogy van valaki, aki hisz benned és szeret. :)


a barátok, meg majd jönnek maguktól. Nekem sincsenek jó megbízható barátaim és a barátnőm amúgy ugyan ilyen cipőben járt... Nem voltak barátnői, de volt pasija (én) és mégis szenvedett. Nem volt neki elég az, hogy van valaki, aki szereti, neki barátnők kellettek.


Persze sokszor undok volt velem és most már nem is nagyon vagyunk együtt.... Nah mindegy, ez magányügy, de a lényeg, hogy vigyázz, hogy el ne veszítsd a szeretteidet, azokat, akik tényleg szeretnek. :) Legalább te ne légy bunkó.

2018. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5# Az érdeklődési köröm az az autók körül forog.

Hátha egy autós találkozón tudnék ismerkedni na ez például jó ötlet.

Barátnőm is imádja a kocsikat szóval mind a ketten tudnánk ismerkedni ,mert ő is úgy van mint én.


6# Igen tudom és nem vagyok vele bunkó csak azért na.. egyik kapcsolat se olyan ,hogy örökké velem marad érted..

Akkor meg egyedül maradok és onnan nehéz kilábalni.

Ezért szeretnék valami barátokat ,de áh.. mindegyik vagy átver vagy kihasznál.. és még nekik áll feljebb ha a véleményemet elmondom nekik,hogy egy nyomorék az összes.

Sajnos ilyen a mai társadalom.

Mindenki tökéletes csak én vagyok "gyökér,szánalmas,spúr,szar"

2018. nov. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!