Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez szánalmas...

Szerintetek ez szánalmas lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve nagyon rondán összevesztem az akkori legjobb haverommal. Kiderült, hogy szemétkedett a hátam mögött, de ezt én mind elmondásból hallottam, ketten sohasem beszéltük meg a problémát. Sajnos akkoriban voltak hullámvölgyek köztünk, simán kinéztem volna, hogy azt csinálja velem. Amikor megtudtam, azonnal töröltem az ismerőseim közül is és mondtam, hogy menjen innen mg hogy kétszínű. Aztán ő békülni akart, én pedig nem, utána én akartam békülni, és ő nem. Viszont láttam, hogy érdeklődést mutat felém, mert barátaimat kérdezgeti rólam meg nagyon nézeget. Nekem nagyon hiányzik és szörnyen bánt hogy már nem beszélünk. Mi lenne ha újra bejelelölném Facebookon és ráírnék, hogy ássuk el a csatabárdot? Szánalmas lenne ez?


18/L


2018. nov. 16. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a közös barátaink biztatták, hogy legalább köszönjön nekem, mivel ő a fiú, ne várja, h én köszönjek előre, de ilyen válaszok jöttek, hogy nem fog nekem benyalni meg hogy köszönjek én előre.
2018. nov. 16. 21:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra van a méltóságunk, hogy néha-néha áldozhassunk belőle ilyen ügyekért. Nem vagyunk olyan sokáig ezen a világon, hogy szánalmasság elkerülése miatt elutasítsuk a társainkat, akik fontosak.

Én a helyedben felvenném vele a kapcsolatot és megbeszélném vele a múltat. Különben tüske maradna még hosszú ideig. A barátok nem nőnek fán, manapság már főképp. Próbáljátok meg tisztázni!

2018. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek neked ilyen barát? Aki a hátad mögött szemétkedik, és még ő várja hogy te közeledj felé? Igazán nem értelek.

Az ilyen jellemtelen ember nem való barátnak, nem megbízható.

De ha neked bejön, meg alázkodni is szeretsz, sőt szeretnéd hogy újra beléd rúgjon, akkor csináld.Én biztos örökre törölném magamból.

2018. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!