Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak egy olyan...

Hogyan barátkozzak egy olyan fiúval, aki egy osztállyal lejjebb van tőlem? Én is fiú vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 21:45
 1/3 bodnar edit ***** válasza:
Szerintem , menj oda hozzá, mutatkozz be, és kérdezd meg barátkozna e veled!
2018. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
mivel nem vagy normális, ezért normálatlanul tudsz csak vele barátkozni. Szerintem keress egy lányt.
2018. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nyilván ehhez tudni kéne, hogy miért pont vele akarsz barátkozni, így elég nehéz tanácsot adni.


Ha van valami közös az érdeklődési köreitekben (pl. zenestílus, sport, online játék, akármi) akkor szerintem simán menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy láttad, hogy őt is ez érdekli és emiatt úgy gondoltad, hogy bemutatkozol. Lehetőleg akkor menj oda, amikor egyedül van és ne akkor amikor más olyanokkal, akiknek nem az érdeklődési köre az adott téma.


Ha meleg vagy és meg szeretnéd tudni, hogy ő is meleg-e, akkor nehezebb a helyzet. Talán próbáld meg megtudni, hogy őt mi érdekli és az előbbi leírás alapján kerülj közel hozzá. Esetleg ismerősökön keresztül próbáld kideríteni vagy neten nézz utána nem találod-e meg valami ilyen oldalon vagy appon.


Igazából ez a kettő helyzet jutott eszembe, ami miatt érdekelhet, de sztem mindenképp írd le akkor könnyebb kitalálni valamit :D

2018. szept. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!