Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van hányingerem a...

Csak nekem van hányingerem a felesleges pátosszal beszélő emberektől?

Figyelt kérdés
Például mikor nemtörődömségből, felelőtlenségből teherbe esik egy lány, a létező legalkalmatlanabb élethelyzetben (férje, lakása, munkája nincs) akkor az “elővigyázatlanságból becsúszott terhesség” helyett a “szerelemből fogant gyermek” kifejezést használják. Meg ilyesmik. Broáf. Ti a szürke valóságot látjátok ilyenkor, vagy a szivárványon csúszkáló, csókokat dobáló egyszarvúkat? :)
2018. okt. 4. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Semmi közöd mások életéhez, csak a saját életedről nyilatkozhatsz.
2018. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Fuldoklasz a gyűlölettől, keserűségtől, a dühtől, a haragtól, de a valóságot azt nem mered leírni. Pedig lehet kéne, mert lassan már képtelen vagy magad kontroll alatt tartani.
2018. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálnál nem párhuzamos beszélgetést folytatni? Mert jelenleg a saját fejedben visszhangzó zajt gépelted le, nem az én kérdésemre válaszoltál. Azért köszi a fáradozást... 😃
2018. okt. 4. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hű, darázsfészekbe nyúltál, páran magukra vették.

Na mindegy. Tinikéknél még elmegy az ilyen cukiskodás, mondjuk még huszonpár évesen is talán, de utána már többet árt, mint használ.

2018. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
3 Nem én nyitottam a kérdést, hanem te. Szóval belőled indulok ki. Azt nagyon tudom sajnálni, ha szívesen áttestálnád a benned dúló indulatokat rám, de sajna nekem nincs rá szükségem, így vissza a feladóhoz:DD
2018. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Jó, hányingered van. És? Küldjünk papírzacskót, hogy legyen mibe rókáznod?
2018. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azta, új rekord. Négyből hárman nem válaszolnak a kérdésre, inkább fröcsögnek. Na, ez szórakoztatóbb lesz, mint gondoltam. Hajrá:
2018. okt. 4. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre válaszoltam, kár, hogy az értő olvasás nem erősséged: csak neked van hányingered. Kell az a papírzacsi?
2018. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Csak neked, csak neked, csak neked...
2018. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Hányingerem nincs tőlük és nem is foglalkozok ilyesmivel. Épp elég dolgom/problémám van, amivel előre kéne haladnom.
2018. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!