Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan Veletek, hogy...

Volt már olyan Veletek, hogy minden barátot elvesztettek? Tovább léptetek?

Figyelt kérdés

Minden barátomat elvesztettem tavaly, nem tudtam azóta se tovább lépni. Más hogy volt ezzel?


24/F


2018. nov. 27. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ràjöttem,hogy mindegyiket a saját hülye döntéseim miatt buktam.Próbálom jóbátenni
2018. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a nagy barátaid kezdenek a családias magánélet felé fordulni,te meg még nem?
2018. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszabadultnak és függetlennek éreztem magam. Új életvitelszerű és stílus bontakozott ki bennem. Az addig beszűkült látóterem hatalmasra nőtt. Ne sajnáld kérdező.
2018. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az általam a barátság ideológiájáról alkotott képet nem igazán tudják meglépni az emberek. Szeretettel,értelemmel és szolgálatkészséggel fordulnèk egy barát felé- de manapság a képmutatás,felszíneskedés és korlátoltság dívik.


Mindenkit elvesztettem,de alapjáraton el tudtam a helyzetet fogadni, mert nem ácsingózom az után,aki nem méltó arra,amit nyújtani tudnék neki.


Te miért vesztetted el a barátaidat?


26f

2018. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!