Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megharagudnátok ezért?

Megharagudnátok ezért?

Figyelt kérdés
Egyik barátom az egyetem miatt az ország másik végére került. Ott megtalálta a párját és terveznek összeházasodni. Egyik nap küldött nekem egy online meghívókártyát. Mondtam, hogy persze, elmegyek (a szertartásra szólt a meghívás). Kérdeztem, hogy vihetek-e valakit magammal (ugye messzire kell menni meg nem ismerek senkit onnan). Erre nem jött válasz 2 hétig, majd rákérdeztem, erre az volt a válasz, hogy nem akartak meghívni, csaka meg akarták mutatni a meghívót.

2018. nov. 28. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohhhhh, hát én azt gondolom, hogy én ilyen emberrel nagyon nem kommunikálnék csak úgy a jövöben. Ha össze sodor a sors akkor nem haragudnék rá, de igazából minek küld valaki egy meghívot ha nem akar valakit meghívni?


Igazából telejsen értelmetlennek tartom abarátodat, tuti eltudta végezni az egyetemet ennyi ésszel?

2018. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Sok boldogságot kívánnék, de nem keresném a társaságát. Nem haragudnék, de ebből azért leszűrném, hogy nem vagyok túl fontos neki.
2018. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

ės te erre mit reagáltál..?

ėn biztos berágtam volna rá..

Ha valakit nem akarok meghivni akkor nem mutogatom a meghivót..

2018. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kommentár nélkül elküldték a meghívót?


Üdv

*Sanyi és Gizi esküvő meghívó*

Elköszönés


Így? És amikor írtál nekik akkor nem válaszoltak hogy bocs nem nyert? Örülj neki hogy nem mentél el ide ezek után. Nem az utazás miatt, ez az ember nem a barátod. Ha félre is megy a meghívó akkor is gerincesnek kell lenni és meg kell írni. Nem sunnyogni.


Engem is érdekelne hogy melyik egyetemen végzett ha el sikerült végezni :)

2018. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én többet nem keresném az biztos.
2018. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy akkora taplóság, hogy valami hihetetlen!!! El sem hiszen, hogy ekkora paraszt bunkó ember létezik!

Szóval igen, én negyon megharagunék ezért. Fel sem foghatom miért küldte el a meghivót. Èn soha többet nem állnék vele szóba. Nem azért, mert nem ivott meg, hanem mert egy irgalmatlan tahó.

2018. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány pillanatig biztosan haragudnék rá. De inkább csalódnék benne, mint barátn. Valószínűleg magamtól nem is keresném többet.
2018. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Erről az jotott eszembe, amikor unokahugom küldött egy ultrahangos képet egy babáról. Megörültem neki, hogy terhes, igaz fura volt, mert nincs barátja, szóval fel is hívtam, hogy gratuláljak, meg megtudjam ki a baba apja.

Erre mondta, hogy nem terhes, csak küldött egy ilyen fotót :D

2018. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!