Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Youtuberekkel nem lehet...

Youtuberekkel nem lehet barátkozni átlagemberként?

Figyelt kérdés

Van egy youtuber (100k feliratkozó körül) akivel sokat beszéltem és elmegyek eseményekre ahol megjelenik és odamegyek hozzá beszélgetni, mert ilyenkor legalább biztosan választ lehet kapni (kommentekre sose írnak vissza kb). Rendes beszélgetések, kérdezek, mesélek magamról, barátkozom. Már meg is ismer, a nevemet nemtom tudja-e mert mikor először bemutatkoztam lehet nem is figyelte és nem gondolta h még ennyit lát.

Na szóval, hiába teperek, olyan érzésem van, hogy ennél a szintnél nem lehet feljebb lépni. Mert ha újabb barátokkal látom vagy akikkel közös képet posztol, azok mind szintén híresebb emberek. Egyedüli átlagember akit látok körülötte az a BFF-e, de őt is így "ismerik" rajta keresztül az emberek, de különösebb munkássága nincs.

Nagyon szerettem volna én barátjává lépni, mert sok közös van bennünk, tényleg tök jól beszélgetünk szóval nem csak messzi távlatból mondom ezt. De nem nagyon nyit felém, hogy akkor mégis valamikor beszélni, ő nem érdeklődik, mert nem két lábon járó promóció vagyok.

Nem tudom mit tegyek még, ember nem érdekel hogy neki mi a "munkája", én mint ember kedvelem és mintha falat húzna maga köré.

Mit tehetnék? Ha ezt így felvázolom neki, attól félek hogy megbántana és még jobban egy senkinek éreztetne engem, vagy fogalmam sincs mi lehetne még a reakció. Vagy tovább örlődöm a frusztrációban és teperek utána, hátha egyszer valami változik.



2018. nov. 29. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondj egyetlen dolgot, amivel kitűnsz a tömegből nála!
2018. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kiemelten 10esnek a részletes választ! Nagyon igaz amiket irsz, egyet értek vele. (Egy másik videóssal beszéltem és ő is ilyesmiket erősített meg, hogy pl suliban lehet barátkozni és neki pl vannak civil barátai.) Már jobban értem a helyzetet. Akkor nem szándékozom tovább vinni a dolgot. 11-esnek is mondom, azzal tűnök ki és abban a szerepben maradok meg hogy mint kb legnagyobb rajongó, mert felteszem engem lát a legtöbbet, ismét találkoztam vele és távolságtartó volt valamelyest de megis nyitott és nem zavarta a jelenlétem. És ő is mondja hogy legközelebb találkozunk. De csak én kérdeztem tőle ő nem szóval ja elfogadom h szarik a fejemre. :D
2018. dec. 1. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!