Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a barátaitokkal...

Ti elmennétek a barátaitokkal bulizni ezek után?

Figyelt kérdés

Barátaim kitalálták, hogy a tegnapi buli után ma is menjünk be megint Budapestre bulizni. Ez nem is lenne baj, ha nem hagytak volna cserben tegnap...

Tegnap amikor vége lett a bulinak olyan éfjél fele, már a megbeszéltek alapján készültünk kocsival jönni haza. De egy kis bibi volt, hogy helyettem beszerveztek inkább egy lányt 5. Utasnak. És így én már nem fértem be. Ami azt jelentette, hogy 5-ig egyedül kellett maradnom Budapesten, mert nem volt semmi haza, se vonat se busz. És a szórakozóhely is bezárt 1-kor, szóval 4 órát fagyoskodtam az utcákon, néha néha betérve egy abc-be, ami nyitva volt, hogy melegedjek. És semmi lelkiismeret furdalásuk nincs mert tudták hogy túlélem. Reggel 6-ra hazaértem szétfagyva és hulla fáradtan.

Aztán most is hívnak bulizni, most mondják hogy nem késő estig leszünk, csak valami gamer bárba megyünk délután, mert zh-k lesznek jövőhéten (számszerint 8) és nem készültünk egyre sem eddig, szóval olyan 8-9 fele hazajönnének velem kocsival. Nem tudom mi legyen, van 1 órám eldönteni....

Ti mit tennétek?



#alkohol #buli #Barcarft
2018. dec. 1. 15:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
miert kellene kifogást kitalalnod? Azert ilyenek veled, mert hagyod ezek szerint. A tortentek utan meg ugy erzed, neked kell magyarazkodnod.....
2018. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
100%
ha nekem a haveromat valaki ott hagyná egy másik városban fagyoskodni az a minimum hogy ott maradnék én is vele, ketten mégiscsak jobb mint egyedül... ezek neked nem barátaid, egyik sem, hogy ennyire nem érdekled őket. nem vagy nekik fontos, csak szórakozni jó veled néha... én a helyedben biztos hogy nem mennék sehova ilyen "barátokkal", ki tudja lehet egy másik csaj megint fontosabb lesz nekik és megint maradhatsz egyedül hajnalig a -5 fokban.
2018. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hát elég sokat tettek értem de néha úgy érzem tényleg magasról letojnak amúgy...

Megszakítani nem fogom velük a kapcsolatot, de ezek után 3-szor meggondolom, hogy hova megyek velük és mikor.

2018. dec. 1. 15:48
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél! Ők nem a barátaid. Ha valamelyik a barátod lenne akkor nem hagyott volna ott magadban. Ehelyett gondolom jól szórakoztak rajtad. Menj fodrászhoz, tanulj, vagy csak pihenj. Értelmesebb időtöltés bármelyik mint álbarátokkal jópofizni. Ja és jól írta itt az egyik válaszoló.. Nem kifogást kell kitalálni,hanem elmondani, hogy ez neked rosszul esett és nem vagy kíváncsi rájuk egy ilyen húzás után. Remélem magukba néznek...
2018. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális barát ott maradt volna veled és együtt ki találtátok volna hogy jutok haza vagy el lettetek volna együtt. Eszembe nem jutna ott hagyni valakit még ha nem is vagyunk annyira jóba.
2018. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Végül eljöttem velük de nem maradok velük sokáig, max 2-3 órát, csak benézek meg elfogadom a piákat, játszok pár játékot velük, és jövök haza.

Addig nyúztak míg ennyit megtettem értük.

2018. dec. 1. 17:00
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen felesleges volt kiírni a kérdést hiszen nagyon jól tudtad hogy menni fogsz velük. :D Ennyit megtettél értük? Mit? :D

Elfogadod a piákat.. Szép! Mikor elolvastam a kérdést, megsajnáltalak, de úgy làtom te vagy a csicskájuk aki ugrik ha füttyentenek neki. Nyaljál nekik tovább. :)

2018. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
sok értelme volt a kérdésnek
2018. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, te az a tipikus semmibeveheto ember vagy :D Vagy ennyire menő arcok, hogy érdemes megaláznod magad értük?
2018. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ti amúgy mit akartok egyetemen? Az oké, h van fűtés meg addig se kell dolgozni...azon kívül vmi terv?
2018. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!