Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a barátaitokkal...

Ti elmennétek a barátaitokkal bulizni ezek után?

Figyelt kérdés

Barátaim kitalálták, hogy a tegnapi buli után ma is menjünk be megint Budapestre bulizni. Ez nem is lenne baj, ha nem hagytak volna cserben tegnap...

Tegnap amikor vége lett a bulinak olyan éfjél fele, már a megbeszéltek alapján készültünk kocsival jönni haza. De egy kis bibi volt, hogy helyettem beszerveztek inkább egy lányt 5. Utasnak. És így én már nem fértem be. Ami azt jelentette, hogy 5-ig egyedül kellett maradnom Budapesten, mert nem volt semmi haza, se vonat se busz. És a szórakozóhely is bezárt 1-kor, szóval 4 órát fagyoskodtam az utcákon, néha néha betérve egy abc-be, ami nyitva volt, hogy melegedjek. És semmi lelkiismeret furdalásuk nincs mert tudták hogy túlélem. Reggel 6-ra hazaértem szétfagyva és hulla fáradtan.

Aztán most is hívnak bulizni, most mondják hogy nem késő estig leszünk, csak valami gamer bárba megyünk délután, mert zh-k lesznek jövőhéten (számszerint 8) és nem készültünk egyre sem eddig, szóval olyan 8-9 fele hazajönnének velem kocsival. Nem tudom mi legyen, van 1 órám eldönteni....

Ti mit tennétek?



#alkohol #buli #Barcarft
2018. dec. 1. 15:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a barátaidat is így szivatod mint minket? Mert így ma este is ott fognak hagyni.
2018. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szeret egyedül hajnalban, minusz fokokban fagyoskodni. :) Jelenleg nálunk -3 fok van. Reméljük jól felöltözött!
2018. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
palotapincsi!!!!
2018. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fog írni ide semmit :D a menő haverjaival van
2018. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én hagytam most őket ott, halálra itták magukat csak én nem, de én eljöttem az utolsó busszal, most ők maradtak ott, úgy hogy két lábra nem tudnak állni. És most elvileg nincs ki értük menjen, majd a szüleik mennek. Én inkább eljöttem.
2018. dec. 1. 22:42
 26/30 anonim ***** válasza:
87%
Attól még bepincsiztél nekik. Ezek után tojjál rájuk kezdj egy új utat ezek az embetek tönkre fognak tenni
2018. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Minek írtad ki a kérdést? Jó nagy csicska vagy. Otthagynak mint egy kutyát a fagyban, te meg azért utánuk mászol mert leesik egy kis ingyenpia.

Majd a szüleik értük mennek? Szerintem ti ennyi ésszel nem vagytok egyetemisták, legalábbis bízom benne. Szerintem takony tizenévesek vagytok. És autó közelébe sem engednélek titeket. Megyek pestre bebszni hőőőő...kemény gyerekek vagytok....

2018. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
19 éves első féléves egyetemisták vagyunk, rajtam kívül mindenkinek van jogosítványa.
2018. dec. 2. 12:33
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem sokan fogjátok elvégezni az egyetemet. Jövő héten 8 zh lesz, de egyikre sem készültetek hanem inkább elmentek inni minden nap. Én ebben nem értem a logikát. Nem menő ez a viselkedés hiába hiszed azt.
2018. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22%
Azért bírom az itteni kommentelőket... hurrogjátok ezeket az embereket mert ott hagyták a balekot fagyoskodni pár órát, én mikor sorban írtam ki a kérdéseket, hogy azok az emberek akik többszörösen kamu dolgokkal felnyomtak a bíróságon akkor még én vtam a szemét és mindenki Őket dícsérte... itt meg most megy a szent beszéd, baxátok meg ezt a faxt csak kirakták pár órára, engem meg a ,,barátaim" kis híján börtönbe jutattak! Mennyi álszent ember, istenem.... :'(
2018. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!