Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mikor szoktatok haza érni...

Ti mikor szoktatok haza érni ha a barátaitokkal vagytok?

Figyelt kérdés

vagy szülők, ti meddig engeditek a gyerekeiteket? Hallottam olyanról, hogy a. 12 éves gyerek este 10-ig kint lehet a téren a barátaival. Nektek meddig engedik? Legfőképpen 13-16 évesek illetve szülők válaszoljanak

17L



2018. okt. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Koszi
2018. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno úgy volt, hogy általánosban sötétedéskor haza kellett mennem,amikor az utcai lámpákat felkapcsolták. Aztán 9. osztályban 9-kor, 10.-ben 10-kor, 11.-ben 11-kor, végzős évben meg már nem volt ilyen korlát.
2018. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Mikor 13-16 eves voltam,hat nos mindegy,merr barátaim nincsenek, na de.. lényeg hogy huzamosabb ideig nincs otthon az ember. Mi baj lehet? Ez a nagy kerdes...mer ha semmi...miert ne mehetne el sokáig,ha el akar,és jol erzi magát. Persze azért legyen kipihent valamennyire...Tehát nem 8ora suli 8ora tanulas 8oras baratok. Na de ezt felreteve...mikor általános iskolas voltam,ez eleg szigorú volt,mindig tudni kellett,hogy hol vagyok,es meddig. A késés..ha elerte a 20percet vagy kicsit tobbet..az mar szamitott... Viszont elkezdtem onallosulni kicsit,kicsit jobban lázadni,hogy a fene se mondja mar meg,hogy mikor élek...ezzel tarsult az,hogy idosebb korban jobban megengedtek. De a szülő...Ő felel erted...ha megengedi...ha nem engedi annyira...szulo valogatja...van olyan szülő,aki a felnottet gyerekkent kezeli...de az ember miert nem megy el? Ennek tobb oka lehet. Kb ennyi
2018. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az, hogy anyám mit mondott mikor érjek haza, meg, hogy mikor mentem, két különböző dolog volt. Mit tudott tenni? Igazából semmit, ha leszídott utána igazából leszartam. de csak kb 17 után csináltam ilyet.

Meg voltak húzásaim, hogy kollégiumban azt mondtam otthon vagyok, otthon azt mondtam kollégiumban vagyok. Szóval senki sem kért számon.

Ennek már lassan 10 éve, most várna valak, bárki haza, ott hagynék csapot-papot legnagyobb buli közepén is :/

2018. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor ennyi idősen a barátaimmal lógtam, vagy este nyolcig-kilencig kóboroltunk a faluban, vagy valamelyikünknél voltunk (10-14 éves koromra jellemző). Amikor a szomszéd városba mentünk már középiskolásként, az utolsó busszal jártam haza, tizenegy után voltam otthon.


A mi környékünkön az utolsó busz szabály élt.

2018. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem buliztam, tesóm már igen. Nemrég lett nagykorú, hétvégente/szünetekben sokszor jött haza 16-17 évesen korahajnalban 2-3 felé. Alkoholt akkor nemigazán fogyasztott, 17 éves kora után kezdett inni.
2018. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!