Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ha veleletek álmodik...

Lányok, ha veleletek álmodik valaki azt akarnátok tudni?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam (egy bájos, okos lány, nevezzük őt Kedveskének). Van neki boldog párkapcsolata, nem akarok tőle semmit, ne értsétek félre. Ámde bejön...


Nekem nincs se kutyám, se macskám.

Erotikus-jellegűt álmondtam vele.


Hölgyek, ti mit szólnátok hozzá, ha erről tudomást szereznétek? Tetszene, vagy inkább próbáljátok egy lépéssel nagyobb távolságot tartani a pasitól?



2018. dec. 5. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én célzásnak vennem .
2018. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszolo. Na és a célzás amúgy rosszul esne annak fényében h van párod ? A korodat még leírnád?
2018. dec. 5. 01:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok . Rosszul esne mert lehet hogy barátként nézek arra a kollégára, és utána nem tudnék ugy ránézni mert tudnam akar tőlem valamit. De mindenki mas:) lehet neki jól esne hogy "bokolsz"

25N

2018. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Szóval a csajok kombinálnak :D

Ment a zöld kéz

2018. dec. 5. 01:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Zavarna. Nem szeretném tudni, ha barátaimnak, kollégáimnak ilyen jellegű álma van velem. Jobb a "boldog tudatlanság".
2018. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tyttöö ***** válasza:
Lehet, hogy egy kiégett, fáradt, apatikus, stresszes munkakörben dolgozó nő vagyok, de szerinten engem ebből az örökös mókuskerékből picit kizökkentene egy ilyen vallomás. Nem látnék mögé semmit, de feltöltene.
2018. dec. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tyttöö ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy 33 éves vagyok és boldog párkapcsolatban élek 15 éve. De úgy érzem, mindezek ellenére is feldobna az, ha elmondaná a kollégám a velem kapcsolatos ilyesfajta álmát.
2018. dec. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!