Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell egy barátságot...

Hogyan kell egy barátságot újra fellobbantani?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Két ember szükségeltetik hozzá általában
2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Személyes talik, teázgatások, süteményezések taáln. Akár együtt is csinálhatnátok pl palacsintát. Vagy elmenni ide-oda pl planetárium, cukrászda, mozi, vidámpark, állatkert, kávézó, nemtom.
2018. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*pizzázás, együtt tv-zés kukoricával akár; v pizsamapartik, még ha idősebbek vagytok, talán akkor is, de az már nagyon személyes, pl nem egyből ottalvós bulival kéne kezdeni, főleg ha pl fennáll a veszélye, hogy még félreérthető is lenne a szituáció.
2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát nem minden esetben lehet ujra fellobbantani...ha ket ember eltavolodik altalaban oka van. Szerintem az, h egybol elmentek pizsamapartizni meg kozos programok nem feltetlenul oldja meg az alapveto problemat. Szerintem eloszor inkabb egyenesen beszeld meg vele a helyzetet, h neked hianyzik a baratsagotok es szeretnel vele ujra tobb idot tolteni, aztan ha o is igy gondolja johetnek a programok.
2018. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A Tengerész ***** válasza:
Először is szembe kell nézni azzal, hogy mi okozta az elmúlását. AZTÁN lehet rajta gondolkodni, hogy hogy kell rajta segíteni és hogy megéri e. Volt olyan barátom akit nagyon szerettem, de alkoholista lett és megbízhatatlan. Sajnáltam, de miután nem tudtam ezen változtatni, inkább elkerültem.
2018. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pénzzel
2018. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!