Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha több év után sem tudok...

Ha több év után sem tudok elengedni egy tönkrement barátságot idióta vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb ellenkező nemű volt barátommal tönkrement a kapcsolatunk amikor belém szeretett. Ekkor megszakítottam vele a kapcsolatot. Nem fogom részletezni mert nagyon hosszú, lényeg hogy sosem éreztem iránta többet barátságnál, viszont a barátságunkat nagyon szerettem.


Évek teltek el és gyakran eszembe jut hogy mi lehet vele, hogyan alakult az élete, dejó lenne vele beszélgetni...


Bennem van a hiba? Valaki volt már hasonló helyzetben?



2018. okt. 29. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez addig természetes ameddig nem ő jár a fejedben egész nap csak néha eszedbe jut. Nekem is volt gyermekkori legjobb barátnőm aki néha néha eszembe jut hogy vajon mi lett vele, milyen ember stb meg hát nem lett soha lezárva a dolog úgyhogy kíváncsi lennék az ő szemszögéről.
2018. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk sem lett lazárva a dolog, sokat gondoltam már arra, hogy pont ez a baj.
2018. okt. 29. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy számomra szimpatikus és értékes ember barátságára vágyom de nagyon, szóval én valóban idióta vagyok. De sajnos még csak nem is beszéltünk. Facen bejelöltem, de vissza sem igazolt. Ráírni nem is merek...


Nem vagy idióta.


18/f

2018. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem nálam is az a baj hogy nem lett lezárva. Persze azt mindig tudtam hogy már nem leszünk barátok viszont egy amolyan "elzáró én így érzek te úgy érzel" beszélgetés kellett volna.
2018. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ha találkoznék vele és beszélnénk el tudnám már engedni?
2018. okt. 30. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor mondják, és van abban valami, hogy férfi és nő csak azért barátok, mert az egyik mindig többet akar. Meg kellene ezt beszélnetek, mert ha neked csak barátnak kell, de ő többre számít, akkor nem lesz jó. Viszont ha azóta barátilag tud viszonyulni hozzád, akkor még jó lehet.
2018. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!