Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Terrorizalnak es utalnak, mit...

Terrorizalnak es utalnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan megutaltak az utobbi idoben,ami reszrol az en hibam is,de szerintem nem kene azert ennyire banatni engem,mert nem hinnem hogy megerdemlem. Egyfolytaban prostitualtnak hivnak (persze tragarul),azt mondjak hogy mindenkit kihasznalok es h en beszelek ki masokat,mikozben ezt mind a hatam mogott teszik es akkor en vagyok a pletykas. Egy lany inditotta az egeszet aki elvette a regi legjobb baratnomet tolem,most meg ramuszitotta az egesz ismerosom. Maradt persze egy legjobb baratnom aki mindenben segit es mellettem all,meg nehany uj baratot is szereztem akik szeretnek,de nagyon nem tudom feldolgozni azt amit velem tesznek. Keveset irtam le,de remelem aki volt mar ilyen helyzetben tudja milyen ez a dolog.Mellesleg sokat gunyolnak azert is hogy mindig a gepen jatszok es rocker vagyok,feketebe jarok. Anya holnap visz el orvoshoz,lehet elkuld pszichologushoz,de en felek az olyanoktol. Hogy tudnek magamon segiteni? Valaszokat elore is koszonom. (aki kivancsi tobbre a dologbol az csak kerdezzen)

2016. nov. 17. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichológustol nem kell félni. :)

Nem szégyen.

Van egy problémád, amit meg kell oldani.

Mit tehetsz?

Leszarod a gyökereket.

Olyanokkal barátkozol, akik megérdemlik.

2016. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!