Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik nekem egy intelligens...

Hiányzik nekem egy intelligens lány barát, lehet rá jó esélyem, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Sok akadálya lehet, pl. nem hisznek a fiú-lány barátságban. Lányokkal jobban szeretek barátkozni, ezért fontos nekem a nem. És az is közbe jöhet, ami már megtörtént egy volt lány barátommal: összejött egy sráccal, aki nem nézte jó szemmel, hogy van egy fiú barátja... féltékenykedett. Pedig csak barátságot szeretnék. Az is nagy vágyam, hogy szellemileg is jól kiegészítsük egymást, baráti támogatást nyújtsunk egymásnak.

Vannak rá érvek, ami miatt reménykedhetek, hogy igenis jó esélyem van, hogy egy igaz barátot találjak? Szeretnék remélni, már lassan egy éve keresek barátot, de csak pasiként tudtak rám gondolni.

27/F



2018. dec. 10. 00:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van egy lány barátom (ő a legjobb barátom is) és nem volt olyan hogy szerelmes lettem volna bele vagy többet éreztem volna. Azért mert igen összepasszolnánk de vannak hatalmas gátak is ami miatt mégsem. Szóval szerintem létezik lány-fiú barátság de az biztos hogy ha nem épp olyan barátság mint az enyém akkor az egyik fél biztos hogy többet fog érezni a másik iránt.
2018. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan! Van barátom, de ő abszolút senkire se féltékeny, sőt, örül, ha barátkozom másokkal is. :)


22/L

2018. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam szinte minden fiú-lány barátság működött és működik is mind a mai napig, bár én meleg vagyok. 25/F
2019. ápr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van párom, nekem is írhatsz :)

21/N

2019. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!