Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan, hogy iskolában...

Volt olyan, hogy iskolában jóban voltatok valakivel és rájöttetek, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Most egyetem egyik órán mellé ültem egy lánynak, kiderült arra lakik, mint én... Vele szoktam buszra menni stb.


De észrevettem, hogy olyan szinten lehúz, ezt nem tudom máshogyan mondani, én sem tanulok annyit, volt, hogy nem is hagyott, mert ott mondta a hülyeségeit lyukas órában. Én olyan vagyok, aki tanulok... Meg így fogja magát és leírja a napját nekem, ami fullra nem érdekel,mert hülyeségeket írogat... Ha valami segítséget kérek, napokig meg sem nyitja. De én odaadtam neki mindent. Megbántam,hogy napokig írogattam neki sokszor.


Meg múltkor elkezdett énekelgetni nekem, valami szar Tankcsapdát, meg az utcán is rákezd...


Kedves, aranyos lány, meg örültem, hogy nem egyedül kell mászkálnom, de nagyon lehúz. Nem mondom, hogy ezért nem lettek meg a vizsgáim, de részben. Meg ellenem fordított embereket, akikkel jóban voltam, mert addig beszélt rájuk, pedig tök aranyosak.


Szóval nem akad le rólam azóta sem, minden nap rám ír. Csak olyan fura, vagy nem is tudom...


2018. dec. 10. 14:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Szóval kedves, mert után asegít, csak fura, kicsit beütése van. Nem rosszándékú.


A legjobban akkor csalódram egy másik emberben, mikor mint egy pincsikutya futott utánam, mellém ült mindenhol, még tesómmal voltam, akkor is követett. Aztám egy kétszínű lotyó volt, kibeszélt, elfecsegte a jegyeimet, hazugságokat talált ki rólam, egy lépéssel arrébb, ment engem szidott.


Na ez a lány nem ilyen, csak nem az én világom...

2018. dec. 10. 14:28
 2/2 anonim ***** válasza:

A Tankcsapda az nem szar.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, ha szerinted lehúz akkor miért nem szünteted meg vele a beszélgetést?

Nem nehéz leüllni mellé és megmondani, hogy nem szeretnéd folytatni vele a társalgást.

2018. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!