Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem mondja...

Szerintetek miért nem mondja el a legjobb barátnőm, hogy honnan volt pénze egy drága családi házra és honnan volt neki?

Figyelt kérdés
Én albérletben élek 18 éves korom óta, most is ott élek a vőlenyemmel és a pici lányunkkal , barátnőm nálam jobb anyagi körülmények között, de eddig a szüleivel élt, most 1 hónapja vett egy házat. Gondolomtam biztosan összetolt annyi pénzt és vette 10 millió körül egy házat, de ma jártam nála és egy kb 50 milliós ház az, kisebb kúria... Kérdeztem hogy ennyire feltört a bank? De csak nevetett és nem mondja meg, hogy miből vette. Volt neki nagyszülői öröksége, de gondolom nem ennyi. Picit mérges is vagyok rá, nem értem minke titkolózni. Ti mit gondoltok erről? 28 évesek vagyunk!
2018. dec. 11. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöd hozzá, ha nem akarja elmondani, ne faggasd.
2018. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonymousreview60 ***** válasza:
37%
#1: +1. ... Ha hamburgi kabinsoron szedte össze, azt sem hirdetné.
2018. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondom meg.
2018. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát nem az hogy faggatás csak én mindent elmondok neki és nem értem barátnők között ez miért titok
2018. dec. 11. 17:34
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
prostikent ossze lehet szedni magad, foleg kulfoldon
2018. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

anonymousreview60

Biztos nem ilyenből, itthon él a városunkban

2018. dec. 11. 17:35
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem prosti, van munkája
2018. dec. 11. 17:36
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen dolgokat lehet csinálni egymás háta mögött úgy, hogy nem is gondolnánk éppen arra a dologra.


Jobban tennéd kérdező, ha nem projektálnád rá a saját problémáidat. Senkinek sem tesz jót. Törődj a saját családoddal és senki mással. Ezt hogy legjobb barátnő meg felejtsd el, nem létező kifejezés.

2018. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Törődök én


Miért ne lenne létező??

2018. dec. 11. 17:46
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Semmi közöd hozzá. Az embereknek megvannak a titkaik, csak mert neked nincs, másnak még bőven lehet.

Az anyagiak főleg az a téma, ahol sokszor még családon belül sincs teljes őszinteség (nem szűk család, de pl. szülő és önálló gyermek között).

2018. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!