Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem mondja...

Szerintetek miért nem mondja el a legjobb barátnőm, hogy honnan volt pénze egy drága családi házra és honnan volt neki?

Figyelt kérdés
Én albérletben élek 18 éves korom óta, most is ott élek a vőlenyemmel és a pici lányunkkal , barátnőm nálam jobb anyagi körülmények között, de eddig a szüleivel élt, most 1 hónapja vett egy házat. Gondolomtam biztosan összetolt annyi pénzt és vette 10 millió körül egy házat, de ma jártam nála és egy kb 50 milliós ház az, kisebb kúria... Kérdeztem hogy ennyire feltört a bank? De csak nevetett és nem mondja meg, hogy miből vette. Volt neki nagyszülői öröksége, de gondolom nem ennyi. Picit mérges is vagyok rá, nem értem minke titkolózni. Ti mit gondoltok erről? 28 évesek vagyunk!
2018. dec. 11. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem mondja el, mert nincs semmi közöd hozzá. Nem illik más pénztárcájában turkálni.
2018. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Na, én ezért nem mondtam el több embernek, köztük távolabbi barátoknak sem, hogy vettünk egy családi házat (majdnem ennyiért, de nem kúria). Neked elárulom: majdnem 5 évig egy egyszobás, 30 m2 albérletben laktunk, gyerek nem volt, keveset utaztunk-azt is szomszédos országokba és okosan, spóroltunk, nem volt lagzi, stb. Aztán vettünk egy szintén másfél szobás pici lakást, amit felújítgattunk az évek alatt, konyha sem volt benne sokáig.

Nemrégiben eladtuk ezt a felújított lakást + megtakarítás+sajnos kisebb hitel is kellett. Így vettünk saját házat.


Nekem is van tehetős barátom, akinek el mertem mondani, ő 20 éves korában kapott egy most kb. 45 milliót érő lakást. Mégsem kérdezgettem kitől van (szüleitől, örökség).

2018. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ahogy nézem az ingatlan árakkal sem vagy nagyon tisztában...:/
2018. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!