Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem mondja...

Szerintetek miért nem mondja el a legjobb barátnőm, hogy honnan volt pénze egy drága családi házra és honnan volt neki?

Figyelt kérdés
Én albérletben élek 18 éves korom óta, most is ott élek a vőlenyemmel és a pici lányunkkal , barátnőm nálam jobb anyagi körülmények között, de eddig a szüleivel élt, most 1 hónapja vett egy házat. Gondolomtam biztosan összetolt annyi pénzt és vette 10 millió körül egy házat, de ma jártam nála és egy kb 50 milliós ház az, kisebb kúria... Kérdeztem hogy ennyire feltört a bank? De csak nevetett és nem mondja meg, hogy miből vette. Volt neki nagyszülői öröksége, de gondolom nem ennyi. Picit mérges is vagyok rá, nem értem minke titkolózni. Ti mit gondoltok erről? 28 évesek vagyunk!
2018. dec. 11. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Adócsalás, seftelés illegális cuccokkal, lenyúlt eus pénz, stb.
2018. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez az anyagiak nehéz téma, ezen a téren az ember különösen sokszor szembesül irigységgel, rosszindulattal, ha pl. azt feltételezik, hogy neki egy kicsivel is több van, vagy "jobban megy"...

Ez nem azt jelenti, hogy egyébként ne lehetne jó barátnőd, van amit az ember nem mond el a másiknak, nem rosszindulatból, hanem olyan érzései vannak adott dologgal kapcsolatban: "ezt ne ossza meg mással".

2018. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Nézd rengeteg helyről lehet pénze. Örökség, magtakarítás, lottónyeremény...


Honnan tudod hogy az egész lakás az ő nevén van? Honnan tudod, hogy nincs e rajta hitel?


Annyi rosszat hallani az állítólagos legjobb barátnőkről, hogy én se kötném senkinek se az orrára hogy honnan van pénzem.


Valószínűleg a kérdező vagy nagyon kíváncsi olyan dolgokra amihez semmi köze sincs vagy csak szimplán savanyú a szőlő (írigy).

2018. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha el akarha mondani, elmondja.

Lehet csak nem akarta hogy mások is megtudják.Ha tényleg a legjobb barátnők vagytok, szerintem a barátságotok nem ettől fog tönkremenni.

2018. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Foglalkozz a saját dolgoddal. Akkor majd neked is telni fog rá.
2018. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

Az biztos, hogy tisztességes átlag melósként, ha csak nem jó helyre megy férjhez lehetetlen 50-80-100millás házat venni! Örököl, CSOK igénylés, családi segítség úgy igen talán.


De alap esetben sajnos inkább az egyéb nem legális vagy nem elfogadott munkákkal lehet.

2018. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

lehet nyert a lottón, vagy örökölt


lehet otthon van, de pl webkamera modell lehet onnan is, ha nem is prosti

2018. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12%
Vagy kva vagy nyert vagy csalt. Ez a harom lehetőség lehetséges. Tisztességesen ilyen gyorsan ennyi pénzt nem lehet összeszedni. Főleg nem ebben az országban.
2018. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Lehet valaki akármennyire jó barát. barátnő még nincs feljogosítva arra hogy a pénztárcánkban turkáljon. Bár nekem kicsit kamunak hangzik a kérdés.
2018. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Amúgy nem tudom csak nekem az fura hogy szerintem ez nem titkolni való akármi is az
2018. dec. 11. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!