Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat gondolnak rólam az...

Túl sokat gondolnak rólam az emberek. Hogyan változzak?

Figyelt kérdés

Sokan azt hiszik, valami multinál vagyok fejes, menő biztosítási ügynök vagyok, ilyesmi. Közben meg csak igényesen öltözök, hobbim a divat! Valójában hivatásos sofőr vagyok! Mondjuk büszke vagyok rá, hogy majdnem minden létező négykerekű járműre van vezetői engedélyem.

De ehhez képest látom a csalódottságot az embereken akivel barátkozok, amikor megmondom a szakmámat. Valahogy többnek tartanak, hisznek. Nemrég balhé is volt ebből, nekem akart jönni egy srác amiatt, hogy én mit képzelek magamról, nagyképű céges robotnak titulált. Öltözködés alapján.

Az is vicces, amikor én szállítok olyan embert akit látásból ismerek és zavarba jön. Ilyenkor szoktam is mondani, hogy nem a cégtulajdonos ugrott be miattad :D

Párom mondta, hogy öltözzek egyszerűbben, nem kell bőrcipőben és ingben járni szövetnadrággal, elegáns bőrtáskával. Mert így szerinte is üzletembernek hihetnek és ez úgy jön le az embereknek, mintha hazudnék magamról és többet akarnék mutatni. Inkább hordjak farmert pólóval és sportcipővel, sporttáskával. Erre viszont én azt szoktam mondani, hogy akkor meg menő sportolónak fognak nézni :)


Mit kéne csinálnom hogy önazonos legyek mások szemében? Én így jól érzem magamat, de gátolja a barátságok kialakulását!


2018. dec. 12. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

miért jobb annyival egy multi fejes, mint egy sofőr? ezt kérdezd már meg tőlük


úgy öltözködsz ahogy akarsz, nem attól akarsz többnek tűnni, ha a viselkedésed nem olyan, hogy megjátszod magadat, hogy másnak akarsz tűnni, akkor ezzel nincs gond

2018. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözködésed mindössze egy kifejezése a jellemednek. Nem a külsővel lesz itt gond.
2018. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én meg "paraszt" vagyok, de ugyanez a szitu..maradj ilyen, az elegancia sosem megy ki a divatból
2018. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Négykerekű, vagy nem egy nyomon haladóra? Már közepes teherautók is 3+ tengelyesek, buszok is...
2018. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!