Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszoritottam erősen az...

Megszoritottam erősen az osztály társam nyakát elől hátul egyszerre lehet baja?

Figyelt kérdés
Utána semmi baja nem volt píros volt feje nyaka kicsit kohogott de utána már nevetett és másnap se volt semmi baja. Lehet még valami? Tényleg nem akartam bajt!:( csak viccből és már sírok egy órája és megszoritgattam erősen magamnak is ugyan úgy. És alig kapok levegőt meg fáj. Ugye nem lesz baja? Meg ha lenne akkor már aznap nem? Kérlek nyugtassatokmeg
2018. dec. 19. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta nem faj stb meg a minden. De felek hogy csak azért mondja mert tudja mennyire aggodok. És faj neki és baja lesz.
2018. dec. 19. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Max megfullad, ha sokat szorongatod a nyakát. Nagyobb baja nem lesz, nyugi. De ha ezen kacarásztok, akkor szorongassátok egymás nyakát szorgalmasan.
2018. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira felek hogy baja lesz
2018. dec. 19. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, és magadnak se szorongasd, te idióta!
2018. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha a kesobbiekben baja lesz ? Vagy nekem?
2018. dec. 19. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Nehezen kapok levegőt. Most mi lesz
2018. dec. 19. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti lesztek a kövi Darwin-díjasok.
2018. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lesz bajom mert nagyon fáj
2018. dec. 19. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. Ha eddig nem haltál meg akkor nem ebbe fogsz. És ő sem.

De megtanultad hogy nem játék.

MOST nem lett nagyobb probléma de ilyet ne csinálj többször, mert túltolod és tényleg baja lesz, vagy jobb esetben nem lesz semmi de feljelenthet...

Es mindkettőtöknek gratulálok h nevettetek utána... merem remélni hogy kinövitek.

2018. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!