Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodtak el tőlem a...

Miért távolodtak el tőlem a barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy a gimibe benne voltam egy masszív baráti körben, ami úgy ahogy még mindig létezik, de mindenki elment más egyetemre- illetve egyik barátnőm velem járt egyetemre. De mindenkinek az ottani kapcsolatai lettek a prioritások- nekem kevésbé. Én átmentem más iskolába, de hiába alakítottam ki "barátságokat" az egyetemen, 1-2 hónap után a kutyát se érdekeltem, lemorzsolódott az egész- és általában én vagyok az aki ír a másiknak. És az a barátőm aki a társaságunkból jött velem az első egyetemre, vele azidő altt még jobba lettem, kb legjobb barátnőként kezelt aztán ahogy elmentem ő is alig keres hogy találkozzunk. Sokkal ikább elvan az egyetemi barátnőkkel mert ők mennek szórakozóhelyekre (én nem szeretem), és kb már csak velük lóg ebből kifolyólag hogy mindig együtt buliznak de engem sose keres hogy találkozzunk(én próbálkoztam). Akkor ebből a társaságból volt egy csaj legyen x, aki kb a legjobb barátnőm volt, én is neki, és nem rég szét ment a barátjával végig a pasis dolgaiban én nyújtottam támaszt, ott voltam neki, tartottam a vállam, tényleg számíthatott rám. És nagyon megváltoztatta őt is az egyetem, ő máshova jár de kb csak az ottani lányokkal lóg, kb legjobb barátnő szinten- intásra kitesz posztokat hogy "love " "friends<3" és utólag ha a nagy társaság talizik kiderül hogy nekem nem is osztott már meg csomó dolgot pl aktuális pasi ügyekből, mindig az egyetemi bnőinek mondja, és ha én nem írok rá nem is beszélünk.


Engem annyira elkeserít ez az egész hogy engem soha ne hívnak sehova, nem tudom mivel vívtam ki pedig mindig igyekztem jó barátnő lenni, meg jó támasz lenni mindenben..és pár egyetemi kapcsolat ennyit ér..én már tudom ha kijön az ember az egyetemről kevés marad meg így.. nem tudom hogy beszéljek e velük vagy hagyjam ezt így, csak olyan rossz érzés.. meg végleges összeveszést sem szeretnék velük..

23L


2018. dec. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó tett helyébe jót várj.Aki sok jót tett az emberekkel az mindig egyedül marad.Ne is törõdj velük, nem vagy egyedül,aki igy jár!
2018. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el őket.
2018. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne alázd meg magad! Ha majd nehéz időkön fognak átmenni és te nem leszel mellettük, akkor fognak csak igazán rájönni, hogy mit veszítettek. Ezt a leckét megérdemelnék szerintem, és szükségük is van rá, hogy magukba szálljanak. Neked viszont hozzád hasonló helyzetben lévő, másokkal törődő és önzetlen új barátokat kéne keresned, persze biztos nem lesz könnyű, de nem is lehetetlen. Barátkeresős fórumokon kéne próbálkoznod.
2019. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!