Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek, hogy elveszítem...

Nagyon félek, hogy elveszítem őt, és nagyon fáj hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Az egyik legfontosabb barátomnak párkapcsolata lett, immár 3 hónapja, először titkolózott, kicsiket csúsztatott, hazudozott miatta, majd kérdésemre elárulta mégis mi a helyzet. Ez már akkor sem esett igazán jól, egyértelműen rosszul indult ennek a kommunikációja is, és most az elmúlt 4-5 hétben, ahogy egyre több időt tölt a barátnőjénél úgy tűntek el a mindennapi beszélgetések, és váltak heti egyé, vagy azzá sem. Teljesen félredobva érzem magam, hétről hétre egyre jobban. Jelenleg alapból nehéz időszakomat élem, így ezt én is rosszabbul élem meg, szükségem lenne rá sajnos nagyon is. Nem akarok követelőzni, számon kérni, igyekszem a lehető legjobban megérteni ezt, és szeretném, ha boldog lenne, de tovább mélyíti az amúgy is rossz állapotomat az ő egyre valószínűbb elvesztése. Hogy engedhetném el?

22/l


2018. dec. 28. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen, ha lesz párkapcsolatod,neked is fontosabb lesz.

Ráadásul a barátnője nem hiszem, hogy örülne, ha egy másik lánnyal barátkozna.

2018. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek technikák, hogy hogy engedhetnéd el. Eszed-nem eszed, nem kapsz mást. Ez van.
2018. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egészséges, felnőtt nő nem hiszem, hogy ha erre nem adunk okot, akkor nem tűr meg egy másik nőt, akivel egyébként minden szempontból egyértelműen baráti a kapcsolat. Ahogy látjátok, nem is megmásítani akarom ezt feltétlen, csak próbálom valahogy kevésbé fájdalmasan megélni, de nagyon nagyon fáj.
2018. dec. 28. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem ragaszkodhatsz valakihez, hogy ilyen nagy fájdalmat okozzon, hogy a párkapcsolata miatt kevesebbet foglalkozik veled. Nincsenek más barátaid, munkád, suli, stb?
2018. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csajom az összes lány barátságomat tönkretette, majd otthagyott. ;). Ilyenek a mai nők.
2018. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A párom az ismerkedesunk elején közölte hogy ő inkább a lányokkal jön ki hiszen kiskora óta kb ovis korától kezdve velük barátkozott. Ezt el is fogadtam tényleg nem olyan aki kihasználja hogy közel került egy lányhoz és akkor dugjuk meg aztán többé nincs barátság. Tiszteli a nőket ezt szeretem is benne nagyon. Tehát a lanybarataival most is tartja a kapcsolatot neten. Néha volt hogy találkoztunk is velük vagy csak ő ment el a talira. Sajnos mostanában nem igen érnek rá a barátai házasság gyerek munka egyetem stb szóval hasonló a helyzete mint neked kérdező. Minél inkább idosodunk annál inkább fontosabbak lesznek más dolgok de néha igenis kell a barátokra is időt szakítani. Ez a felnőtt lét. 🙂
2018. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!