Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nyomozgat utánam meg...

Miért nyomozgat utánam meg bámul mindenhol, ha közbrn mrg utál?

Figyelt kérdés

6 éven át volt egy nagyon jó fiú barátom, osztálytársak voltunk, és szinte mindig csak egymással foglalkoztunk, ő jött hozzám dumálni, suliból is mentünk haza együtt. Középsuliba is ugyanoda jártunk, és ott is mindig járt át hozzánk beszélgetni meg kérdezgette, milyen a suli. Gondoltam, biztosan csak érdeklődik, de mikor mondta, hogy megkérdezte egyik osztálytársamat, hogy mi rólam a véleménye meg egyik tanárunknak is beszélt rólam, láttam, kedvelt olyan vidiket, amiken én is rajta vagyok, úgy kezdett furcsává válni a dolog. Ott telt be a pohár, mikor a hátam mögött kutakodott egyik tanárral a jegyeim közt, ahelyett, hogy tőlem kérdezte volna meg egyenesen. Ezt kétszínűségnek vettem, és összevesztünk. Bocsánatot nem kér, azt hallottam, azt mondta nem fog nekem benyalni. Úgy viselkedik, mintha ő lenne a sértett, nem is köszön meg semmi. Mindennek lehord, de közben meg ha meglát bámul a szemesarkából. A szalagavatónkon is úgy nézett, hogy majd kiesett a szeme, az egész táncunkat végignézte.


18/L


2018. dec. 30. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
És amúgy visszahallottam azt is, hogy azt hiszi én gyűlölöm meg hogy mindig rólam beszél. Egyik nap jött velem szembe, én ránéztem, ő pedig gúnyos vigyorral nézett maga elé
2018. dec. 30. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes, de valószínűleg szeret, csak éretlen, nem képes kimutatni, hogy hiába is titkolná, fontos vagy neki.
2018. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
Hát ez aztán bonyolult.. :D Ja várj nem. Mondjuk az sosem fogom tudni felfogni, hogy egyszerűen miért nem mondják el az emberek ha beleestek a másikba.
2018. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!