Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt, ha úgy...

Miért csinálja ezt, ha úgy tesz, mint aki nem ismer?

Figyelt kérdés

Volt egy igen jó fiú barátom, nagyon jó kapcsolatunk volt, sokan szerelemnek is hitték, de nem jártunk amúgy. 8 év után összevesztünk, és most egymás felé sem nézünk. A fiú barátom volt az,aki nem volt egyenes velem szemben és kikészített a kémkedése, így én voltam az, aki összevesztem vele. Először ő akart kibékülni, de akkor én még nem, 1 év után pedig én akartam elásni a csatabárdot, de visszahallottam a közös barátoktól, hogy őt ez nem érdekli már. Viszont nem értem ezt az "érdektelenséget", mert akárhol meglát, szeme sarkából néz. Egyszer a suli előtt szembejött velem, és ránéztem, ő meg úgy tett mintha maga elé nézne, közben meg somolygott. Ugyanez megtörtént a suli előtt is. Egyszer az ebédlőben is úgy bámult, hogy majd kiesett a szeme. És a haverjainkat és kérdezgeti rólam. Ha ennyire nem érdeklem, mire ez a kérdezgetés meg figyelgetés?


18/L


2019. jan. 9. 09:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is bírtam még, hogy volt, hogy egy eseményre együtt utaztunk, és mellém ült,eljátszotta, hogy alszik, és annyit mondtam egyik barátnőmnek, hogy vmelyik rendezvény hol volt, és a tanár felhozta ezt a rendezvényt szóba és a srác mondta hogy jaa, ami Pesten volt, azaz nem is aludt, hanem kihallgatott engem
2019. jan. 9. 09:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


10 éves korotoktól jóformán egymás mellett nőttetek fel. A férfiak egyszerűen működnek. Beléd szeretett, többet szeretett volna a beszélgetéseknél, megsimogatni, megcsókolni, "úgy" hozzád érni. Te nem adtál neki jelet, hogy közeledhet, ezért elkezdett féltékeny is lenni. Valószínű ezért "kémkedett" utánad.

Mivel ezután összevesztél vele és elküldted a p...ába, valószínűleg Ő az értelmesebb fajta, vette a lapot és nem keresi a társaságod.

Hidd el, ha egyszer belédszeretett, akkor már nem tud melletted úgy barátként viselkedni, hogy ne emésztené a szerelem.

Amiket írtál, hogy hogy viselkedik mostanában, abból az látszik, hogy nem tudta az érzéseit befolyásolni az összeveszés, még mindig vágyik rád, a közelségedre, a kapcsolatra. Ha téged érdekel mint kapcsolatot, most már neked kell nyitnod felé, ha pedig nem, akkor ne foglalkozz vele, hagyd békén.

2019. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!