Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy döntenétek?

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

18/F 12. Osztály utolsó évében járunk és most lenne a szalagavatonk. Van jópár barátom. Az egyik szalagavató miatt szervez most saját maga bulit utána. Azt a barátomat amelyik legközelebb áll hozzám és megtennénk mindent egymásért nem hívta meg csak utolag hogy rábeszéltem hogy nem az akinek gondolja, mert ő nem gondol túl jókat erröl a barátomról. Jól szeretném magam érezni és kikapcsolodni egyszer végrey de.

Hogy kéne döntenem?

Ha elmegyek akkor egy jót szórakozhatok a többi barátaimmal akikkel azért elvan ez a barátom is,de a legközelebbi barátom nem fogja jó néven venni és romolhat miatta a kapcsolatunk és büntudatom lesz miatta hogy nem álltam ki melette.

Ha nem megyek el bűntudatom lesz amiatt hogy itt lett volna a lehetöség és a többi barátommal szórakozhattam volna egy jót.

Hogy döntsek tegyem meg érte az egyik legjobb barátomért?



2019. jan. 14. 23:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Es ezert most a legjobb baratod rosszat gondolna rolad? Ha tenyleg a legjobb baratod, akkor semmit nem kene szolnia szerintem, legalabbis en igy gondolom. En a helyedben elmennek a buliba. Baratoddal beszeld meg mit gondol, de ez csak egy buli, semmi tobb.
2019. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha az eletben lesz ilyen helyzet, akkor inkabb hatterbe szoritod sajat magadat? En nem tennem, biztos szarul esne nekem is, ha a legjobb baratom elmenne egy olyan ember bulijaba, akivel en nem vagyok joban, de ha ok nincsenek joban, es nem hivta, akkor semmi kozom nem lenne hozza... Meg kell ertenie, hogy ti meg baratok vagytok. Kesz.
2019. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szivesen a valaszt.
2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Am a barátod részéről ez önző dolog. Csak mert ő nem csipázza azt a srácot hatéged nézne és a barátságotokat akkor elnézné neked és azt mondaná hogy jól van jöhet srác is. Ha azt érezteti veled hogy legyen büntudatod csak mert nem csipázza a srácot akkor elgondolkodnék azon hogy folytassam vele a barátságot. Te lehethogy megtennél mindent de ő nem biztos.
2019. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!