Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb lánybarátom úgy...

A legjobb lánybarátom úgy szervezte a szülinapját, hogy az nekem rosszul esik, ti elmennétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, a legjobb lánybarátom holnap ünnepli a 24. szülinapját. A helyzet az, hogy én Bp-n élek, ő pedig Pilisszentivánon, a szülijét pedig lent fogja tartani. Szűk baráti körben tartott buli lesz, csak pár barátja van, kb. 4 embert invitált meg. Ma mondta, hogy úgy nézne ki a dolog, hogy kb. este 6/7-re lemehetnék, de az utolsó busszal (este 10-essel) el kéne mennem, mert engem nem tudna elszállásolni.


Ez eddig nem is volna gond. Ami rosszul esik, hogy a többi barátját el fogja tudni szállásolni és csak nekem kéne útnak indulnom egyedül este, ők meg valószínű buliznának tovább. Illetve van egy barátnője, aki 10-re menne le, tehát a buli egész biztosan nem érne véget 10-kor.


Azt érzem, hogy bár ez nem szándékos megbántás a részéről, mégis tök kellemetlenül érzem magam, hogy ha akarok, ha nem, menjek haza mert neki így jó. Én biztos nem kérnék ilyet vendégtől, hogy ha akar ha nem mennie kell, van kanapé stb.


szóval rosszul esik, gondolkodom h ne menjek le, mert az arcomra lenne írva, hogy mit érzek.


Túlreagálom ezt? vagy igazam volna?



2019. jan. 25. 00:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

16. vagyok.

Jól tetted, hogy nem fogsz menni, főleg azok után, hogy azt írta, hogy hozz ezt-azt. Gondolom erre jó lettél volna. :/

Mondjuk igen az igaz, hogy az se érthetőbb, ha csak lányok lennének ott rajtad kívül és azért mennél haza.

2019. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a meglátásom hogy ő mintha nem is lenne a barátod...Egyedül elküld majd pár óra múlva ebben a hideg időben plusz azért jó lenne ha vinnél egy két dolgot...Bocsii de én simán megmondanám neki hogy egy fiú-lány barátság nem igy működik! Pár órára biztos nem mennék el másik városban főleg hogy egy ilyen buliban nagyon gyorsan eltelik az a pár óra! Ez olyan kellemetlen hogy megmondja hogy 10kor menj el...A többi barátnak meg maradhat nevetséges... Nem hiszem el hogy mem férnél el valahol mint ahogy elöttem irták... Én az ilyen embert nem nevezném barátnak! 23/F
2019. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további kommenteket, tanácsokat! :)


Igen, igazatok van és én sem tartom mostantól barátomnak :) el is engedtem a témát, de ha egyszer rákérdez mi bajom majd azért elmondom :)

2019. jan. 25. 18:26
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hadd bulizzon akkor a többi haverjaival hamár neked úgy sincs "helyed"... Egy baráttól ez nagyon inkorrekt!! Próbálj meg nyitott szemmel járni a nagyvilágban és az ilyen embereket hagyd a fenébe!
2019. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%
Jol tetted hogy nem mentel, en sem mentem volna el az tuti ;)
2019. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
Hogy alakultak végül a dolgok?
2019. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Végül lemondtam, elmondtam neki, hogy nem szívesen indulok messziről késő este a csípős hidegben haza (utalva ezzel is arra, hogy hazaküld) és fussunk össze a rá következő héten egy sörre. Majd múlt héten ráírtam, hogy mizu, azt írta lebetegedett, visszakérdezett velem mizu és arra már nem írt semmit és azóta sem.


Én pedig hagyom is és inkább más barátok után nézek, meg inkább a sulira/melóra koncentrálok, aztán majd jönnek igaz barátok is, akik valóban a barátjuknak fognak tekinteni.


Lehet rám fujjogni, hogy sz.r barát vagyok, rosszul kezelem a nehézségeket stb. de egy igaz barát akkor se csinál ilyet!

2019. febr. 7. 23:13
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van.Lehet a betegség is csak egy kifogás volt,hogy ne kelljen találkoznotok.
2019. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, azóta is barátok maradtunk, elnéztem neki a dolgot... tegnapelőtt volt viszont az én születésnapom, amit ő elfelejtett... ;)
2019. máj. 1. 15:02
 30/33 anonim ***** válasza:
12%
Ti nem baratok vagytok, csak neked bejon a csaj, o meg szereti h egyel tobb embernek tetszik. :D
2019. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!