Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy két barátom/jó haverom akivel kapcsolatban nagyon furán gondolkodom. Tudom hogy kedvelnek engem de egy idő után elkezdem bizonytalan lenni benne. Folyton visszaigazolast várok tőlük hogy barátok vagyunk, zavar ha mással van jóban,próbálom ezt nem mutatni feléjük elfojtani, de ez elég nagy szorongást okoz bennem. Mintha nem tudnám elhinni, hogy fontos lehetek másoknak. Utálom magam emiatt
2019. jan. 27. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzek ilyesmit.
2019. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem (persze tévedhetek is) ez azért leht,mert ezeket a barátaidat nagyon szereted nem akarod elveszíteni őket emiatt zavar ha mással látod őket meg ez velem is elő szokott fordulni,talán mert ha azt gondolod hogy kedvel meg minden és te is bírod őt de nem komolyabban barátságnál akkor rosszulesik ha mással látod próbáld meg kizárni azt a gondolatot hogy téged kedvel ugy és jobb lesz,mert ez igy önpustitó hadművelet ha ezen rágódsz és ne utáld magad emiat😉
2019. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!