Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mostmar a baratombak mondhatok ugy ismerkedtunk meg hogy megtetszettem neki es az osztalytarsamtol elkerte a nevem. Es ez a fiu mar egy ideje tudtomra adja hogy tetszem neki (nekem lassan egy eve van parom) es nem tudok mit valaszolni ilyenkor neki. Hogy mondjam el neki, hogy oke aranyos vagy meg minden de nagyon nem tudok a helyzettel mit kezdeni.
2019. jan. 30. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Véülis azért volt kícáncsi a nevedre,mert megtetszettél neki. Oké,h van párod,de biztos jót tett a hiúságodnak,h vki másnak is tetszel,nég ha téged nem is érdekel. Szóval,összebarátkoztál vele,de ő nem úgy tekint rád,mint fordítva.

A legokosabb,ha mielőbb közlöd vele,h szereted a párodat és rá csak barátként tekintesz. Vagy jobb lett volna az elején tisztázni és inkább össze sem barátkozni.

2019. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napsi2019 ***** válasza:
Sokkal jobban jársz ha elmondod neki hogy foglalt vagy, mintha kellemetlen helyzetbe kerülsz egyszer, amikor a barátoddal vagy, ő meg odajön hozzád ...
2019. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is finoman közöld vele ezt. Egyébként az egy év alatt ez nem derült ki számára, hogy van párod?
2019. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!