Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem az alábbi...

Hogyan kezeljem az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,kevés barátom van. van egy barátom akivel 20 éve haverok vagyunk (ő 29), együtt mentünk át nagyon sok mindenen. Eddig egészen jól megvoltunk, viszont elmúlt években a pénz miatt úgy érzem, hogy irigy rám. ő nem tanult én csináltam 2 diplomát, 2 nyelvet perfekt. Ezek miatt sokkal kevesebb a jövedelme mint nekem, (én kb. évi nettó 6-8 millió/év, ő meg 2-3.. e miatt vannak különbségek.. pl. én mennék évente többször külföldre, Forma 1.re, nekem csalűdi házam és 5 milliós kocsim van, neki albérlet, meg egy csotrogány. mit tegyek? valaki van/volt hasonló helyzetben? gonolok olyanra, hogy pl. idén elmennék Monacoba F1-re, megkérdezzem, hogy eljönne-e?

2016. márc. 26. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Odáig,amíg el nem olvastam,hogy csotrogány,még együtt is éreztem veled.De azután egyértelművé vált,hogy téged is jócskán megváltoztathatott a pénz,és a barátod nem irigy,hanem te nagyzolsz és el vagy szállva.
2016. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó barátok vagytok, és nem akarsz egyedül menni, ajánld fel neki, hogy az utat és a szállást te állod, pl. kimentek a te kocsiddal, a kétágyas szoba meg alig valamivel kerül többe, mint az egyágyas. Ha tényleg érdekli a Forma-1, a jegyet valszeg ki tudja gazdálkodni.


Voltam úgy barátnőkkel utazni, hogy egyikük (átmenetileg) épp gyengén állt anyagilag, mi úgy oldottuk meg, hogy az útba nem fizetett bele, olcsó szállást kerestünk (azt már nem fogadta el, hogy mi álljuk az övét), és nem volt shoppingolás, kirakatnézegetés (nekem speciel nem is hiányzott), vagyis alkalmazkodtunk hozzá, hogy ne érezze rosszul magát. Nagyon jól sikerült utazás volt.

2016. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!