Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem jól ezt a...

Hogy kezeljem jól ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy kolléganőm, aki marha idegesítő természetű volt. Nagyon a fejemre nőtt, azt hitte hú de nagy barátnők vagyunk, nem vette észre magát, hogy mennyire idegesítő. Munka után is sokszor akart velem lenni, amibe eleinte még benne is voltam, amíg rá nem jöttem, hogy nagyon idegesít ez a lány. Kerülni a munkahelyen nem nagyon tudtam, túl közel voltunk egymáshoz. Aztán időközben hálisten talált magának egy pasit és elköltözött hozzá jó messzire. Nem találkoztunk már kb 1 éve. Mikor elment, hívott mindig telefonon amit ha már besokalltam tőle, akkor hol felvettem, hol nem... A mai napig nyomja ezt a műsort, képes 4-5x hivni ha nem veszem fel, majdnem napi szinten. Már letiltottam a hívásait, de nem esett le neki. Azóta a facebookon irogat, amire kb hetek óta nem válaszolok semmit és még mindig nem adta fel, most már elég zaklatónak érzem. Minden nap írja, hogy "mizu? mizu? mizu?" Nem akarom megbántani, hogy elküldöm a p....a, de nagyon zavar már, hogy nem akad le rólam. Anno folyton a pasiügyeit zúdította rám kérés nélkül, amióta van kapcsolata azóta meg a dicsekvést hallgattam folyton, hogy ezt-azt vett neki, meg mennyit hagynak az étterembe, stb. Ha meg megkérdezt0e, hogy velem mi van és elmondtam, akkor majdnem mindig úgy éreztem, hogy nem is nagyon érdekli valójában, csak a mihez tartás végett kérdezte meg. Mikor fog neki leesni, hogy nem vagyok rá kíváncsi, vagy hogy mondjam meg neki, hogy hagyjon békén? Nagyon levakarhatatlan...
2016. nov. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki! Később meg fogod bánni h az idődet erre a nőre pazaroltad. Megbántod? Megharagszik rád? Úgyse szereted, és nem is fogsz vele találkozni!
2016. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bárhogy is oldod meg, minél előbb tedd, mert utána ő is jön a Gyakorira ;)


Tanmese:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Az első válaszoló tanácsa jó.
2016. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!