Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatok jó barátokat?

Hogyan találhatok jó barátokat?

Figyelt kérdés
Kifejteném ezt bővebben. Tehát, sokáig voltam egy "baráti" társaságban, ahol eléggé vak voltam. Végén már nem is kedveltem az embereket, és sajnos csúnyán, de többen többfelé szakadtunk.(Egy legnagyobb oka a rivalizálás, bár ebben én nem voltam benne) Most eldöntöttem, hogy igaz barátokat szeretnék keresni. Sajnos nincs időm egyesületnél játszani, mivel délutáni óráim vannak, ezért ez kilőve. Hétvégén van szabadidőm csak. Hol tudok minél több embert megismerni? Ti ezt hogy csináltátok? Barátságos ember vagyok, de addig nehéz nekem, amíg nincs meg az a helyzet, onnantól már könnyű.

2019. febr. 4. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány. De én edzőterembe elég sok emberrel össze barátkoztam mert azok az emberek úgy ahogy én mindig egy időben mentünk edzeni és a végén már megszólítottuk egymást... Nekem bejött sok fiúval megismerkedtem akivel ma már együtt edzem. A közös érdeklődés jó kiindulási pont.


20/f


20/f

2019. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most látom hogy kettőször írta be a koromat. Na mindegy, első voltam. :D
2019. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 17 éves fiú vagyok, és nem preferálom az internetes ismerkedést
2019. febr. 4. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp azért mondom, én is inkább személyesen szeretek, azért nekem az edzőterem jó lehetőség volt.
2019. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Járok edzőterembe, viszont nem sok velem egykorú van. Akikkel néha eljárok nem mindig tudok menni, mert nem érünk rá akkor.
2019. febr. 4. 00:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni hogy az egyik legjobb haveromat egy személyi edző által ismertem meg és ő mutatott be neki. Tegnap is vele edzettem. Szóval megint csak a közös ismerős lehet egy segítség
2019. febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kerdest minden idiota feltehetne szar pillanataban.
2019. febr. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!