Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En reagalom tul vagy ez nem...

En reagalom tul vagy ez nem igazi baratsag?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek masok velemenyere. A helyzet. Van ket legjobb baratnom. Kata az egyik, neki van egy fiu baratja, aki elegge egyedul vab es jol ratapadt a baratnomre.

26 eves letemre feltekeny vagyok ra, mert lehet remeket latok de igy latom kozenk alar furakodni, vagy legalabbis o is minimum olyan poticiora akar felkerulni mint en.


Pl. en tegnap fejeztem be az egyetemet, egy eleg komoly szakon ami rengeteg stresszel jart, a baratnomnek pedig ma volt egy vedese, szoval az is nagy dolog. Kerdezem hogy na akkor kedden mit csinalunk leven hogy eves lemondasok, meg hasonlok vannak a hatunk mogott. Erre o Balazs (a fiu barat) elhivta ot enni, es hogy hat vele megy, de mi talalkozunk penteken es akkor megunnepeljuk.


Na marmost nekem rajta kivul nincs sok baratnom es hat nekem szinte egyertelmu volt, hogy mivel nekem es neki is viszonylag egyidobe esett le egy eleg nagy teher a vallunkrol egyutt fogjuk megunnepelni ezt m, amint lehet..de nem. Most meg nezem az instas vacsis kepeket amit posztolgatnak..


PS: Kizart, hogy szerelmesek, ez nem tema. Mert Balazs meleg..


Ti mit gondoltok?



#Igazbaratsag?
2019. febr. 5. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A te részedről nem igazi barátság, mert ki akarod sajátítani (mintha valami előjogod lenne rá).
2019. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó történet, ha pontozni kéne, 9.7
2019. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, ez nem barátság.


Nekem már ott megakadt a dolog, hogy "olyan pozícióra akar felkerülni mint én". Mintha az "igazi barát" valami kötelező dolog lenne szabályokkal és elvárásokkal, hogy mindig te vagy az első és egyetlen, senki más nem lehet a te "pozíciódban".

2019. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyiltan felvallalom, hogy kapcsolatfuggo vagyok es ugy latom, ez atmegy mar a baratai kapcsolataimra is. Ezert kerdeztem, hogy ti mit gondoltok.


Lehet bekepzelem, de mindig valami programot kitalal, meg mielott en kitalalnek vmit. Pl. a baratnommel vegig szenvedtuk ezeket az eveket, tenyleg. Mi magunk finansziroztuk az egeszet, es valahogy nem udom olyan rosszul esik, hogy en tegnap vegeztem o ma, es ok mennek unnepelni ma, nem mi..

2019. febr. 5. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Veled van a probléma. Szegény lányt így teljesen elfogod marni magad mellől.

Na meg emberi kapcsolatokban nincs olyan, hogy egyértelmű volt. nem gondolatolvasó, ha programot akartál vele közölnöd kellett volna vele.

2019. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!