Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék fiú barátokat? :D

Hol találhatnék fiú barátokat? :D

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű... :D sulin kívül gondoltam. Szeretnék végre találni igaz barátot/barátokat.

2019. febr. 5. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki már írta, majd most kapsz pár privátot. :D Egyébként, ha szeretnél írhatsz :D
2019. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na jó írj!!!
2019. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten sulin kívül vagyunk, úgyhogy írhatsz :D


(17/f)

2019. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 foreigner válasza:
Hát itt ahol feltetted a kérdésedet, nem túl valószínű. Szerintem keress valami online játékot ami tetszik, és azon keresztül úgy is találsz majd magyarokat is. Vagy a játékban, vagy a játék fb csoportjában. De ha tényleg igaz barátokat szeretnél, nagyobb esélyed van rá, ha a játékon belül próbálkozol, mivel akivel ott beszélsz kevesebb hátsószándékkal rendelkezik mint aki pl itt rád ír. Egy nagyon szélsőséges példa: itt nagyon kedvesen felajánlja hogy legyetek barátok, mivel látta hogy arra vágysz, puhít mondjuk 1-2 hónapig, aztán beközli hogy egy italra/sütire össze jöhetnétek személyesen is, és a nemi erőszaktól a szervkereskedésig bármi összejöhet a mai világban. Míg egy véletlen játékbeszélgetés közben, egy másik szórakozásra/kikapcsolódásra vágyó embernél ez kevésbé lehetséges. (azért írtam ezt, mert szerintem ha személyesen akarnál barátkozni nem itt kérdezted volna, és mert lehet hogy sokkal több közös dolog van benned egy olyan emberrel, akivel elsőre személyesen egy szót sem váltanál)
2020. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!