Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik/het barátság fiú és...

Létezik/het barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Pl. hogy néha összeülnek beszélgetni egy kávézóban vagy cukrászdában de nincs köztük semmi több. Van valakinek ilyen ismerőse, barátja?
2019. febr. 7. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy is ilyen barátságom, hogy nem volt egyikünknek sem párkapcsolata, egyszerűen nem voltunk egymás esetei, ráadásul a srác már évek óta bele volt zúgva valakibe, akinél nem mert kezdeményezni, aztán valahogy szóba került a dolog egyszer, és adtam neki pár tippet. Összejöttek, azóta a felesége, és gyerekük is van.
2019. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha hagynák akkor létezne, de a lányok folyton otthagynak és letiltanak az állapotom miatt. Mondjuk azt nem mondták sose miért tűnnek el, csak eltűnnek.
2019. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 23 év alatt is létezik. 18 vagyok és jelenleg 3 elég közeli fiú barátom van. Az egyikkel csak ritkábban találkozom, de minden nap beszélünk, és mindent elmondunk egymásnak, sokat poénkodunk, és a három közül csak neki van párkapcsolata, a másikkal ilyen lélek kiöntős barátságunk van, a harmadikkal pedig minden nap találkozom, eljárunk étterembe, vagy csak úgy sétálni, nekem nics barátom, és az utóbbi kettőnek se, de nem érzem úgy, hogy bármelyiktől is akarnék valamit, vagy ők tőlem. Szerintem érdekes a másik nemmel barátkozni, sokszor teljesen más szemszögből látjuk a dolgokat. Az élet pedig nem arról szól, hogy minden utunkba kerülő emberrel lefeküdjünk.
2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!