Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk sosem tekintenek rám...

A fiúk sosem tekintenek rám haverként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy emiatt nincsenek fiú barátaim, pedig szeretnék. De akármikor haveri helyzetbe kerülök egy sráccal, vagy itthagy és nem keres többet, vagy belémszeret, és jön a “lehetnénk többek mint barátok”, de nekem haver kell nem szerelem, innen jön a friendzone, és barátság vége. Nem értem miért, mert nem vagyok túl szép, inkább átlagos, nem nyomulok, nem öltözködöm kihívóan, nem adok olyan jeleket, hogy tetszenének nekem....nem ertem. Sose voltak emiatt fiú barátaim, ellenben többnek is meg kellett mondanom, hogy nem jönnek be nekem. Szerintetek min kellene változtassak? :/ 16L

2019. jan. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Barátkozz lányokkal!
2019. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előre tisztázni kell ezt. Leírod h van egy srác aki tetszik és akkor úgyis eldől, h megy vagy marad.
2019. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kezdj el csgozni, garantáltan lesznek fiú barátaid :D
2019. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
A korban hozzád illő fiúk ,a nőt látják benned ....s ha akarnak valamit ,hideg zuhanyként érik őket,hogy csak barátkozni szeretnél ...
2019. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És milyen jól teszik! Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy haverkodjanak egymással.
2019. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mickbro ***** válasza:
100%

Hello Darling,

Nos, az a helyzet, h fiú és lány között nincs barátság (bizonyos kor fölött, és te már ennek a határán vagy).

Nálad a barátságba belefér a szex is?

2019. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ez van, hidd el
2020. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!