Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

A fiúk sosem tekintenek rám haverként, mit tegyek?

Az a helyzet, hogy emiatt nincsenek fiú barátaim, pedig szeretnék. De akármikor haveri helyzetbe kerülök egy sráccal, vagy itthagy és nem keres többet, vagy belémszeret, és jön a “lehetnénk többek mint barátok”, de nekem haver kell nem szerelem, innen jön a friendzone, és barátság vége. Nem értem miért, mert nem vagyok túl szép, inkább átlagos, nem nyomulok, nem öltözködöm kihívóan, nem adok olyan jeleket, hogy tetszenének nekem....nem ertem. Sose voltak emiatt fiú barátaim, ellenben többnek is meg kellett mondanom, hogy nem jönnek be nekem. Szerintetek min kellene változtassak? :/ 16L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, barátság, szerelem, friend zone

jan. 20. 13:53  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Barátkozz lányokkal!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 20. 13:55 Privát üzenet
Szerintem előre tisztázni kell ezt. Leírod h van egy srác aki tetszik és akkor úgyis eldől, h megy vagy marad.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 20. 13:58 Privát üzenet
kezdj el csgozni, garantáltan lesznek fiú barátaid :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 20. 14:01 Privát üzenet
A korban hozzád illő fiúk ,a nőt látják benned ....s ha akarnak valamit ,hideg zuhanyként érik őket,hogy csak barátkozni szeretnél ...

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 20. 14:10 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

És milyen jól teszik! Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy haverkodjanak egymással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 21. 18:11 Privát üzenet
Mickbro nevű felhasználó válasza:

Hello Darling,

Nos, az a helyzet, h fiú és lány között nincs barátság (bizonyos kor fölött, és te már ennek a határán vagy).

Nálad a barátságba belefér a szex is?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 22. 10:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek lehet úgy fiúkkal barátkozni, hogy tényleg csak barátként tekintenek rám?
A szép emberek mindig mint egyenrangú félre tekintenek a csúnyákra/ átlagosakra?
Hogyan legyek a barátja, ha csak haverként kezel? 15l
Egy 13 eves lany vagyok sokt logok a fiukkal de ök csak haverkent tekintenek rám hogy tudnék ezen változtatni?
Miért szeretnek belém a pasik ha már az átlagnál egy picit kedvesebb vagyok velük? Mit tegyek hogy legyenek akik "haverként" kezelnek és ne csak a szerelemből legyenek velem?
Nem vagyok a "fiúk kedvence", inkább csak haverként tekintenek rám, és meg fogok változni. Ötletek, tippek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!