Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon most rávehetem hogy...

Vajon most rávehetem hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt sikerült egy lánnyal sajnos nagyon összevesszek mert nagyon megtetszett és nagyon beleszerettem akkoriban.

Aztán sokáig nem beszélgettünk én elfogadtam a döntését nagy nehezen hogy nem akar engem látni.

Most így évek után sokszor úgy alakul hogy eltudunk egymással beszélgetni és megint feltámadt bennem az az érzés hogy még mindig szerelmes vagyok belé de próbálom nem kimutatni mert félek hogy úgy járok mint évekkel ezelőtt vele.

Nem sokszor láttam boldognak az osztályban de most sikerült mosolyt csalnom az arcára aminek nagyon örültem.

Egyenlőre úgy tervezem hogy megpróbálnék vele megbarátkozni újra és utána ha úgy alakul elcsábítani ha vevő lesz rá.

A kérdés tehát hogy jól gondolom a dolgokat és nem veszithetek vele semmit vagy ne próbáljam meg?


2019. febr. 10. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
20/f
2019. febr. 10. 10:25
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és most vagyunk utolsó évesek
2019. febr. 10. 10:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális kommentet írni akkor kérlek ne írj semmit köszi
2019. febr. 10. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Te azért vesztél vele össze mert nagyon tetszett?

Nem inkább azért mert nagyon rátapadtál és ez már zavarta?

Nem tudom, nekem is volt egy fiú az életemben aki mindig nagyon oda volt értem, de én nem éreztem azt amit ő. Mindig nagyon nyomult és ez már baromi kellemetlenné kezdett válni, már-már néha könyörgött nekem (bár ezzel nem tudom milyen őszinte érzéseket akart kicsikarni belőlem a sajnálaton kívül)...

10 év telt el, most sem lenne esélye. Hiába változott meg, van párkapcsolata, stb... bennem az a fiú maradt meg, aki rajongott értem egykor.

Ettől függetlenül mindenki más, lehet, hogy te esetedben másképp alakulhat a történet. Veszteni nem veszthetsz semmit max megtudod végleg, hogy ő barát és nem több.

2019. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem is reménykedem hogy esetleg még megpróbáljam vele újra a barátságot
2019. febr. 10. 10:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy biztos bármit megtennék érte de mégegyszer nem akarok úgy járni mint évekkel ezelőtt akkor megígértem magamnak soha többet nem csinálok ilyet senkivel
2019. febr. 10. 10:46
 7/8 kamugyrosz válasza:

Mondta h minden ember mas szóval lehet h lenne esélyed

De fontos h ne tapadj ennyire ra mert tényleg nagyon kellemetlen tud lenni

Csak vigyázz és lehet h sikerul

2019. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom hátha sikerül nem tudok más lányra nézni azóta sem de ezt próbálom magamba folytani mert nem akarok vele megint rosszban lenni szépen lassan fogok közeledni felé
2019. febr. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!