Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mért csinálja ezt?

Most mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval kosaraztunk tesin, és a fiúk páratlan számmal vannak, szintúgy mint a lányok és a tánar valakit át szokott küldeni a lányokhoz. Na aznap én lettem a kiválasztott, és tök véletletül tényleg, hozzáértem az eggyik lány melléhez. És le perverzezett pedig mondtam neki hogy mi történt. Azóta a lányok ilyeb kollektív bűnösként kezelnek. Hogy tudnám megoldani a helyzetet?

2019. febr. 13. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy ha nem hagyják abba, főleg, mivel nem volt szándékos, akkor tényleg meg fogod fogni neki, hogy legalább legyen valami alapja! Hátha visszavesznek.
2019. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, akik túlreagálják a helyzetet, bár biztos nem esett túl jól neki ott az egész osztály előtt. Idővel lehet lecseng ez az egész. Ha már bocsánatot kértél és elmagyaráztad hogy történt, mást nem igazán tehetsz. Max annyit, hogy kerülöd a további hasonló helyzeteket. Ha látják rajtad, hogy valójában nem vagy olyan és bánod ami történt talán abbahagyják.
2019. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!