Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet egy volt baráti...

Voyager24 kérdése:

Hogyan lehet egy volt baráti kapcsolatot szigorúan munkahelyi "kapcsolattá" alakítani alakítani?

Figyelt kérdés
Van egy személy akivel elég rövid idő alatt megkedveltük egymást és afféle jóban-rosszban barátok lettünk. Két agyatlan dinka, zsák meg a foltja kb. Sok mindenen végig mentünk de sajnos megfáradt ez a kapcsolat, melynek kér oka van, az egyik hogy ő lett a közvetlen felettesem a munkahelyen, vagy is minden nap 12 órán keresztül össze vagyunk zárva ami azért egy idő után unalmas kezdett lenni neki, ezért ebből kifolyólag már közös programokat se csinálunk egyáltalán, nem járunk bulizni a bandával stb...meg más dolgok lettek fontosak az életben. Mindig is tudtam hogy kb huszad vagy harmincad rangú vagyok számára, nyílván a család, párkapcsolat, meg a régebbi cimborák az elsők, nekem ezzel nincs is bajom, de úgy vettem észre hogy az utóbbi időben olyan embereknek ad bizalmat meg haverkodik velük akikkel nem kéne, engem meg levegőnek néz újabban. Már nem kajtatok feleslegesen. Mindenki felnőtt ember és el tudja dönteni kivel akar barátságot ápolni. Szóval a múltat ki törölhetni nem lehet. Hogyan kéne viselkednem ezek után ?

2019. febr. 20. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy ahogy ő vuselkedik veled.

Fönök lett, más lett a társasága.

Van aki ilyenkor elfelejti a régu barátokat.

Ha ő ignorál téged akkor te is tedd azt.

Legyél vele udvarias, és ennyi.

2019. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sztm szard le....
2019. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Másik munkahely.
2019. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál a pont.
2019. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából ahogy a közvetlen felettesem lett utána még tartott a barátság de ahogy neki rendeződött az élete, a karrier, meg a családi, párkapcsolati élete utána már el lettem felejtve. Csak álmomban sem gondoltam volna hogy ez lesz ebből.
2019. febr. 20. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép kis barát volt......örülj neki h megszabadultál tőle,és nem függsz,max a főnököd papíron.Azt csá,ignoráld amennyire az SLA engedi..whahaha
2019. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ez most olyan dolog hogy én ezt mondom de ti nem látjátok az érem másik oldalát de higyjétek el én se látom...nem tudom elképzelni hogy mi történhetett hogy ennyire szét csúszott minden. sokat agyalok rajta hogy én mit tettem vagy mondtam, azt tudom hogy én jobban ragaszkodtam de én a barátaimhoz mindig foggal körömmel ragaszkodom. Ha nekem lenne párkapcsolatom akkor se szorítanám teljesen háttérbe a többi kapcsolataimat, barátaimat...
2019. febr. 20. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogadj el mindent, ne várj el semmit.


Minek rágodsz rajta?

Fogadd el a döntését és ne ragaszkodj olyan emberhez aki téged nem akar.

2019. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is épp hasonló cipőben járok...Nem értem hogy változhatnak így meg az emberek, főként akiket barátnak gondolunk. Nem tudom mi játszódhat le benne, de a te oldalad teljesen megértem. Nem kellene vele foglalkoznod, de tudom hogy ez mennyire nehéz és mennyire tud hiányozni. Nagy okosságot nem tudok írni, csak azt hogy amennyire tudod fogadd el ezt a helyzetet, ne ostorozd magad.
2019. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnàm az okàt meg a miértjét talàn könnyebb lenne tovàbb lépni. És màr nem csak rólam van szó. Volt egy baràti tàrsasàgunk. Pàrszor össze jàrtunk, voltak közös programok pàrszor de Ő màr közölte velünk hogy felejtsük is el vele a közös programokat...magyaràn nem kér belőlünk. Teljesen megfordult személyiségüket vagy mindig is ilyen volt csak nem vettem észre meg sok mindent elnéztem neki hogy ő ilyen meg olyan kb...
2019. febr. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!