Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Bukor Peti kérdése:

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
26f vagyok. Nekem mindig csaj barátaim voltak. Elhitették velem, hogy milyen jó barátjuk vagyok és, hogy mindig számíthatok rájuk. Később rájöttem, hogy átvertek. Egy igaz barátom van, de ő Amerikába költözött. Lelkileg teljesen kikészültem :((
2019. febr. 21. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
irány a tinder :3 de full komolyan
2019. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én is eléggé magányosnak érzem magam. Ha gondolod beszélhetünk, ha nem zavar, hogy én is csaj vagyok.
2019. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok, a gimiben még voltak "barátaim", akikről kiderült, hogy ezek csak érdekbarátságok voltak. Azota néha bekerült a képbe egy - egy "barát", de valahogy nekem sem sikerül barátokat találni.Hiába van, hogy új közösségbe kerülök, próbálok beilleszkedni, kedves lenni, nincsenek barátaim. Szerintem ilyena kisugárzásom, hogy taszítom az embereket és nem akarnak velem barátkozni, és ez ellen nem lehet tenni.NEkem is ugyanez volt a problémám éveken át, görcsösen kerestem barátokat, de nem ment, lehet bennem van a hiba. Mára már nem akarok barátokat, és amióta megbékéletem a helyeztemmel, totál kiegyensúlyozott lettem. belenyugodtam, hogy én ilyen "antiszociális" egyéniség vagyok.Foglald el magad, és járj emberek közé, és lehet, hogy lesz, aki a te barátságodat fogja keresni, csak légy laza és ne görcsölj rá semmire.
2019. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves barátaim mentek a süllyesztőbe, hosszú hogy miért. De nem bánom. Inkább ne legyenek, mint körbevegyem magam hamisakkal. Sajnos manapság ritka az olyan, akire tényleg számíthatsz és nem csak érdekből van veled.
2019. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg állj fel a gép elől, rakd el a telefont és kezdj el élni. A neten nem fogsz barátokat találni.
2019. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez nem igaz. A feleségem is a neten ismertem meg, 5 éve együtt vagyunk.
2019. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!