Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik. Mit tegyek?

Hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy "Legjobb fiú barátom". Mindent megbeszéltünk, bármit elmondtunk egymásnak. Amikor volt barátnője, akkor is beszélgettünk ugyanúgy. Aztán vitatkoztunk, majd kibékültünk és mondta, hogy egyáltalán nem haragudott rám, csak egyre többet gondolt rám és elképzelte velem a "dolgot". Mivel barátnője volt, így nagyon utálta magát ezért és gondolta, hogy úgy jobb lesz, ha nem beszélünk. Majd szakított avval a bnőjével és utána pár hét múlva jött egy másik...2 hónapja már együtt voltak, aztán megint jött a baki...Több mint barátság volt, de már mindkettőnk részéről. El kell mondanom, hogy nagyon zavaros volt akkor a kapcsolata a lánnyal. Képes lett volna megcsókolni, de én mondtam hogy nem mert barátnőd van, nem érdemelné meg! (Mind kettő barátnője akiről szó van, régi barátnőim) Aztán volt egy nagy veszekedésünk...Minden rosszat elmondtunk egymásnak egymásról. Ennek már 1 éve. Azóta is együtt vannak az utóbb említett lánnyal. Örülök neki, hogy boldog. Pár hónap után el kezdtem keresni, ő mint egy régi ismerőssel beszélgetett velem. Nagyon sokat köszönhetek neki. Támogatott lelkileg, ott volt mellettem mindig. De az a durva, hogy már 1 éve annak a veszekedésnek, de ősem, én sem tudjunk a valódi okát. Nem volt józan...Sűrűn látom, 1 héten 3-4-szer biztos. Valamikor, mikor mérges vagyok rá és veszekszem vele, ő leolt és úgy beszél velem, mint egy kutyával. De van hogy ő kezd el beszélgetni és poénkodni. Egyszerűen nem tudom hova tenni. Szeretem, mint barát és hiányoznak azok a beszélgetések, bohóckodás...Ő volt egy egyetlen ember akiben megbíztam. Még most is ő az, pedig már nem vagyunk jóba. Mikor nagyon padlón vagyok, akkor ő beszél velem és kedves. Mit tehetnék?....

2019. febr. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a veszekedesnel mondtatok el egymasnak minden rosszat egymasrol, akkor az nem volt igazi baratsag. Felejtsd el es kesz. A legjobb barat nem csak tamaszt nyujt, hanem olykor fel is ebreszt a hulyesegeidbol.
2019. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy..Mindig a megmondta, hogy rossz döntés lenne stb., csak nem részleteztem, mert nem éppen ez a lényeg.
2019. febr. 21. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elkene engedni ez nem igazán barátság ahol így veszekedtek
2019. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mintha ez nem jutott volna még eszembe.:D
2019. febr. 21. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!