Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valami válasz/magyarázat...

Van valami válasz/magyarázat erre?

Figyelt kérdés

Nos,próbálok tömören és érthetően fogalmazni.

Volt egy srác akit neten keresztül ismertem meg,mert egy csoportban látott és bejelölt.Azóta rengeteget beszélgettem vele,volt olyan hogy megharagudtunk,letiltottuk,sértegettük egymást de egészen most keddig beszélgettünk.Volt pár kiakadásom és sírásos estém vele kapcsolatban de mindegyik ugyanazt vonta maga után.Most kedden tényleg feladtam.Mármint nem állítom magamról azt hogy depressziós lennék,nem voltam még semilyen kezelésen,és nem is beszélek erről,próbálom úgy feldolgozni hogy ez a korhoz tartozik,sok negatív gondolat és idegesség.



Rengetegszer volt már olyan hogy boldog voltam akár egy napig,vagy csak fél óráig.Tényleg élveztem valamit és mire belendültem vagy megbántottak vagy csalódtam.Ilyen volt ez a keddi napon is.Nagyot csalódtam,kitöröltem a képeit bármit amit küldött,mindent,kedd este sírva aludtam el olyanokat ismételve hogy "Senkiben sem bizhatok,Mindig ez a vége,Hülye voltam hogy bárkiben is hittem".Ezzel a fiúval pont őszinte voltam kedd előtt.A legjobb barátnőmnek se mondtam el ezeket.A legjobbbarátnőmmel beszégetett.Kiakadtam.De a legjobbbarátnőmnek nem szóltam semmit.Szerdán veszekedtünk a sráccal közöltem hogy nem fontos meg hasonló,szerda este is emésztettem magam és próbáltam minél előbb túl lenni ezen hogy e fájjon.



Ma reggel a legjobbarátnőm elkezdett mesélni valamit a tegnapinapjáról két emberről beszélt F-ről meg M-ről(M a srác akivel beszéltem),F-ről tudtam azonnal kire gondolt de amikor az M-betüs szót mondta percekbe telt mire leesett kiről beszél.Pedig alap volt hogy F-hez csak Ő tartozhat mert általa lett megismerve F is.De nem gondoltam rá.Minden M betüs beugrott.Osztálytárs,Edzőstárs,Volt osztálytárs.És egyikkel se beszéltem annyit hogy ők bármilyen szempontból is fontosak lennének.

És nem,ez nem szerelmi dolog,nem érzek szerelmet és nem is éreztem



2019. febr. 22. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:

A legjobbat csak azért mondtam mert kénytelen voltam valamivel kiemelni és én hülye kihagytam a kérdést.

Lehetséges magamtól kitöröljem az emlékezetemből?

2019. febr. 22. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Kitörölni nem fogod tudni, ami megtörtént az mögötted van. A te döntésed, hogy elszaladsz előle vagy tanulsz belőle. Keress valami mást ami boldogít, akkor nem fogsz rá gondolni. És elfelejteni akkor se fogod, de ezek az érzések elmúlnak.
2019. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,a választ is és azt is hogy elolvastad.:)
2019. febr. 23. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!