Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérjek segítséget attól aki a...

Kérjek segítséget attól aki a gyerekkoromat tönkretette? Segíteni fog?

Figyelt kérdés

Régóta munkanélküli vagyok, sehova nem vesznek fel. Anyám mondta, hogy a srác aki régen a suliban mindig megvert, piszkált, most cégtulajdonos és pont a szakmámban. Szerinte a legnagyobb ellensége lehet az aki segít majd az emberen, higgyem el hogyha segítséget kérek tőle, nem fog elzavarni.


Szerintetek megpróbáljam?


2019. febr. 26. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is be kéne tenned neki.
2019. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#9, #10, #11: Érzelmileg teljesen egyetértek veletek, de ez veszélyes! A cég tönkretétele más, vétlen személyek megélhetését veszélyeztetheti. Pl. pöccre kiterhelt hitellel nem is hülyeség miatt és valami életkörülmény miatt nem tud máshol munkába állni (mert pl. az ingázása lehetetlen).
2019. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha azt gondolód hogy veszélyes",a cég tönkre tétele,Akkor menny oda és simán kettő-három,Hatalmas pofónt Adjál be neki.

Ajánlom hogy előre mennyél és győződj meg róla hogy megváltozot-e',) ha nem akkor csak sima kettő darab pofónról van szó)-.

Ezzel lehet nem oldód meg a problémád,de legalább nyugódtan alszól majd.Ha segitségre van szűkséged,Én 130-kg vagyok,Boxolo).

2019. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

*simán bevédelek,Kitöröm a csápjait.


És nem viccelek.

2019. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!