Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, aki hasonló...

Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár, mint én?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs egyetlen barátom sem, mert akik voltak azok vagy külföldön vannak vagy az ország más részén kaptak munkát egyetem után, én pedig sajnos valahogy nem tudok új barátságokat létesíteni. Van bárki hasonló cipőben? 26/F

2019. febr. 27. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, bár az én barátságaimnak ennél csúnyább vége lett.
2019. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számomra ez így roppant kellemetlen, mert egy sört sincs kivel meginni, van esetleg olyan, aki hasonló helyzetben volt és sikerült kitörni belőle? Tippek nagyon jól jönnének!
2019. febr. 27. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyenben voltam. Alapból szorongós voltam és nehezen nyitottam, de egy nap már annyira rossz volt, annyira akartam mással beszélgetni, hogy úgy voltam vele, nem vesztek semmit. Egy pénteken lementem egy kocsmába, amit nagyjából ismertem (tehát tudtam hogy milyen stílusú emberek járnak oda, milyen zene van, stb.; így kicsit könnyebbnek érződött). Kértem egy sört és körbenéztem a helyen. Láttam hogy két srác ül az egyik asztalnál, odamentem és megkérdeztem, hogy bocs, egyedül vagyok, lehet csatlakozni hozzátok? Örömmel fogadtak és beszéltünk. Fel kell venni aztán a kapcsolatot ha megvan az összhang, aztán valószínűleg többet isznak. Másnap meglehet beszélni egy találkozást vagy beülést valahova. Van aki vevő lesz rá és visszaír, lesznek akik nem. Próbálkozni kell.
2019. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha bárkinek volt hasonló helyzetben és megosztaná velem, hogyan tudott kikerülni belőle azt szívesen fogadom!
2019. febr. 27. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Jelen :(
2019. márc. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenben voltam, csak bizonyos ideig sikerült, utána visszakerültem sajnos mindig
2019. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DooDo ***** válasza:

Jelen :) Régebben elég sok barátom volt , nyitottam az emberek felé, valami miatt zárkózott lettem és a barátok lekoptak.. segíteni nem tudok, ugyanis én is keresem a kiutat. :)

21/l

2019. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én igen de én sokakkal ellentétben megpróbálok ismerkedni itt.
2019. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anno mikor esti gimibe kezdtem járni, úgy tudtam, hogy regisztráltam a chat.hura, hotdogra, és onnan találkoztam emberekkel.

Manapság nem tudom, hogy hol lehet, mert ezeknek az oldalaknak annyi: megszűntek, kihaltak lettek.

2019. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Jelen :) Régebben elég sok barátom volt , nyitottam az emberek felé, valami miatt zárkózott lettem és a barátok lekoptak.. segíteni nem tudok, ugyanis én is keresem a kiutat. :)"


Nagyjából hasonló helyzetben vagyok én is sajnos, bár nekem nem a visszahúzódás, hanem az vitte el a baráti köröm, hogy mindenki , aki úgy jobban barátságban voltam elköltözött messzire... Legközelebbi haver 120 kilóméterre...

2019. ápr. 17. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!