Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet elengedni valakit?

Hogyan lehet elengedni valakit?

Figyelt kérdés
Aki jó barátod volt,és megszakadt a kapcsolatod. Hogyan engeded el őt? Hogyan fogadod el,hogy ő már nem része az életednek?
2019. febr. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Találnod kell valamit/valakit, amivel jól érzed magad. A többit megoldja az idő.
2019. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Hogyhogy megszakadt? Ebben a világban ezerféle módja van a kapcsolattartásnak. Ha megszakadt akkor engedtétek, és akkor nem is voltatok igazán jó barátok. Nekem olyan is van, akivel évek óta nem találkoztam személyesen.
2019. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Desperado: Szabad vagy c. számával, ha nem is szerelemről volt is szó, de erre is jó.
2019. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem vagyok jó ebben. Azt szoktam gondolni, csak most nincs, de majd lesz.
2019. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatos döntéssel. Egyszerűen megtagadod az érzelmeket, amit iránta tápláltál. Az emberek jönnek mennek az életben. Légy türelmes lesznek új barátaid. Ha tudatosan eldöntöd és kimondod akár többször is, hogy nem kötődsz ehhez az emberhez idővel az érzelemeid is követnek téged és elsusladsz tőle.
2019. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!