Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Màssal is volt màr olyan hogy...

Màssal is volt màr olyan hogy szórakozóhelyen simàn becsajozott de sajnos a haverja nem és ezért a haver nagyon irigy?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk bulizni spanokkal én simàn becsajoztam haza is hoztam a lànyt. Nemrég ment el a leànyzó. Haveromat felhivtam aztan hat kiderult nagyon irigy. Arra hivatkozik sokat ivott ezert nem sikerult. Meg mondja nekem menjunk el ma is majd ö megmutatja nekem. Mivel mondtam neki majd legközelebb megtanitom csajozni és erre még jobban ideges lett. De én màr ma biztos nem megyek mert a lànyal leszek akit becserkésztem. Nagyon aranyos cuki lany nem is ribi. Akar még talalkozni ismerkedni meg minden. Viszont haverom meg menni akar ma is. En tuti nem megyek mert lehet most mar komoly kapcsolatba lépek ki tudja. A tarsasagbol csak mi ketten voltunk akik mindenaron csajt akartak és neki nem jott ossze. Szegeny pàra sajnalom rossz lehet de en ma màr nem akarok menni. Mert jon àt baràtnöm( na jo meg nem baratno de az lesz ugyis) Szemétség ez részemröl??

2019. márc. 2. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kárörvendő vagy!

Örülsz itt magadnak,mint majom a farkának a "barátodat" meg nem is tiszteled.

Minek piszkálod,azzal,hogy te megtanítod csajozni!!!!!

Szerintem rossz hatással vagy a barátodra!


Aztán meg jót csámcsogsz itt a barátodon,mikozben dicsekedsz,hogy hurrà hurrá én becsajoztam a agy@ment barátom meg nem!!!!!

Nekem ez jön le!


Szerintem esztelen vagy!

Ébredj fel!

2019. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szemétség. Nem kell hogy bizonyíts neki bármit is. Neked összejött, élvezd ki.
2019. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Ne legyél annyira biztos a tartósságban, ha pár perces ismerettség után felment hozzád...

Mivel mondtad neki hogy "majd megtanítod" persze hogy fáj neki, rosszul esik...

2019. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez balázska ti balekok :D

Nem volt ez sehol bulizni.

2019. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki a szent szr az a balàzska?😂😂😂
2019. márc. 2. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Elhiteted vele,hogy nem tud csajozni!

Mert azt mondtad neki "én megtanítlak"

Eljutott az elmédíg te k@rva rendes barát az első hozzászólás?


Szerintem nem!

2019. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fantáziátlan sztori.
2019. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos bejott a csajnak hogy a kerdezo meg rovarirto kurzust is el akar vegezni.
2019. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mindezt úgy, hogy egyébként PLC programozó és most jött haza Svájcból.
2019. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lol, na mit mondtam hogy ma lesz egy kérdés, amiben önmagát fogja fényezni?

A munkanélküliből ezek szerint futja bulizni meg csajozni is. Az ország tökéletesen működik!

2019. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!