Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Új iskolába kerültem és megismerkedtem pár emberrel, akik nagyon kedvesek, meg aranyosak. A gond ott kezdődik, hogy én anyagilag eléggé hadilábon állok, a szüleim betegség miatt nem dolgozhatnak, én meg igyekszem az ösztöndíjakra hajtani, meg alkalmi munkákat vállalok. Ez a baráti társaság meg anyagilag függetlenebb, sokszor sétálunk a városban és jönnek az ötletek, hogy üljünk be ide meg oda, nézzünk meg egy filmet, menjünk el gofrizni, kávézni stb., ami nekem nem igazán fér bele, ez meg elég kínos helyzeteket tud szülni. Annyira nyugodt szívvel nem tudok elmenni bulizgatni ilyen helyzetben, de nem is akarok az lenni, aki mindent lemond.

Ti mit tennétek a helyemben? 17/L



2019. márc. 2. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló anyagi helyzetű emberekkel barátkozz kivéve ha őket nem zavarja sőt meghívnak.
2019. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!