Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a fiú barátom?

Miért csinálja ezt a fiú barátom?

Figyelt kérdés
Messengeren akár órákig tudunk beszélni azt mondja én vagyok az egyik legjobb barátja meg minden közbe suliba rám se néz, úgy csinál mintha ott se lennék. Én azért nem megyek oda hozzá mert a haverjai mindig bunkók velem és ezt ő is tudja. Miért csinálja ezt vagy mit tegyek én ebben a helyzetben?

2019. márc. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el örökre!!
2019. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, próbáltam de akkor rám akaszkodik hogy miért meg hogy nem fogom ezt csinálni stb de semmi nem változik.
2019. márc. 2. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztem is volt egy hasonló szitu az egyik lány osztálytársammal gimiben (feltételezem lány vagy). Nos, mi "titokban" találkozgattunk a Tiszaparton suli után. Aztán végül szerelem lett belőle (egy 3 éves kapcsolat, aminek már vége van) és utána már nem nagyon érdekelt minket senki, egymással voltunk minden szünetben és órán. Nem tudom, hogy nálatok a kapcsolat esetleg opció-e, de a suli utáni négyszemközti találkozásokat tartom a legjobb ötletnek.
2019. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
0-24-be a haverjaival van, ha meg mondom sem akar találkozni.
2019. márc. 2. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg ne fecséreld rá az idődet. Éretlen a srác.
2019. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedj neki, ha megigér valamit azt tartsa is be. Ez nem korrekt és nem őszinte "barátság", mert egy baráttal nem teszünk ilyet. Amugy meg, ha éjjel-nappal a haverjaival lóg, nem lehet, hogy még az üzeneteket is együtt irják, és közben jókat szórakoznak rajtad? Gondolkozz!

És adj neki ultimátumot. Ha 2 hét után sem tér észhez engedd el ezt a nem létező kapcsolatot.

2019. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!